Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
BSS grupės įmonės

Pardavimų projektų vadovas (-ė)

1200-4000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - BSS grupės įmonės

Darbo pobūdis

Kompleksinis valymo paslaugų paketo pristatymas ir aktyvus pardavimas vidutinio ir stambaus segmento įmonėms.

Ieškome komandos nario, kuriam patikėtume:
  • Proaktyvią naujų klientų paiešką;
  • Kompleksinius valymo paslaugų pardavimus;
  • Dalyvavimą verslo pirkimų konkursuose Mercell ir Dealink platformose;
  • Bendradarbiavimo pasiūlymų, projektų ir sutarčių rengimą;
  • Derybų vedimą;
  • Rinkos analizę ir stebėseną.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad:
  • Mėgsti bendrauti ir moki tai daryti profesionaliai;
  • Turi patirtį valymo paslaugų pardavimo srityje (vertinam kaip privalumą);
  • Pardavimų procesas teikia Tau pasitenkinimą ir yra varomoji jėga;
  • Moki planuoti savo darbą ir dirbti komandoje;
  • Esi atsakingas ir sąžiningas;
  • Nori būti stabilios, augančios įmonės dalimi;
  • Turi vairuotojo pažymėjimą.

  • Galimybę tobulėti pardavimų srityje, visus reikalingus kompetencinius mokymus;
  • Asmeninio augimo galimybes įmonės viduje;
  • Konkurencingą darbo užmokestį bei aiškią ir sąžiningą, į asmeninius ir komandinius rezultatus orientuotą motyvacinę sistemą;
  • Gerus darbo įrankius, naują įmonės automobilį, galimybę sportuoti ir kitas naudas.

Atlyginimas

1200-4000 €/mėn. į rankas
Bazinis atlyginimas nuo 1200 €/mėn. į rankas, plius kintama dalis – kasmėnesiniai bonusai. Pasiekus nustatytus pardaviminius tikslus, vidutinis atlyginimas su kintamąja dalimi po mokesčių svyruoja nuo 2500 iki 4000 eurų.

BSS grupė – profesionalias patalpų valymo ir teritorijos priežiūros paslaugas teikianti įmonė. Savo veiklą pradėjome 2009 metais. Sėkmingai augame, konkuruojame ir dirbame visoje Lietuvoje.
Kviečiame į savo komandą energingus, atsakingus ir draugiškus narius, kuriems tapsime antraisiais namais.