Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MIKO IR TADO LEIDYKLOS“ SPAUSTUVĖ
More about company »

Pardavimų projektų vadovas (-ė) (Vokiečių kalba)

Vilnius - UAB „MIKO IR TADO LEIDYKLOS“ SPAUSTUVĖ

Darbo pobūdis

Jeigu Tu esi aktyvus, mėgsti bendrauti su žmonėmis, ieškai geriausių sprendimų tiek klientams, tiek įmonei, esi alkanas laimėjimams ir dirbi kaip sau, esi laukiamas mūsų įmonėje!

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Tu turi:
  • patirties pardavimų srityje;
  • derybinių ir prezentavimo įgūdžių;
  • moki vokiečių kalbą;
  • esi lankstus, aktyvus, ambicingas, atsakingas.

Mes jums siūlome

Profesinį tobulėjimą Europoje pripažintoje, inovatyvioje, veržlioje įmonėje, kolegų paramą, rinką atitinkantį atlyginimą, bei motyvacinius priedus, kurie priklausys nuo Tavo rezultatų.

Esame viena moderniausių ir sparčiausiai augančių pakuočių spaustuvių visame Baltijos regione. Nuo 1997 metų sukaupėme didelę patirtį, tačiau nesustojame augti – noras keistis ir tobulėti veda mus pirmyn.
Informacija apie UAB „MIKO IR TADO LEIDYKLOS“ SPAUSTUVĖ
1827 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
163
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1133 €
25% uždirba 1133-1651 €
25% uždirba 1651-2157 €
25% uždirba nuo 2157 €
Vadovas: Gediminas Čiučelis