Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Metalistas LT“

Pardavimų projektų vadovas (eksportui)

1300-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Metalistas LT“

Darbo pobūdis

Darbo vieta gali būti Vilniuje, Panevėžyje. Karantino metu darbas organizuojamas nuotoliniu būdu.

  • Klientų portfelio valdymas: naujų klientų paieška ir santykių palaikymas bei vystymas su esamais klientais Skandinavijoje ir Vakarų Europoje;
  • Komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas, derybų vedimas su potencialiais užsakovais;
  • Produktų krepšelio valdymas ir asortimento formavimas;
  • Savalaikis užsakymų perdavimas gamybai;
  • Tikslinės rinkos poreikių analizė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas užmegzti ir palaikyti santykį su klientais;
  • Orientacija į rezultatą, atvirumas idėjoms, puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas pristatyti valdomą produktų krepšelį;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Bent 3 metų darbo patirtis B2B pardavimuose;

Privalumai (nėra būtina):
  • Gebėjimas suprasti brėžinius;
  • Metalo apdirbimo proceso supratimas;
  • Darbo patirtis gamybos įmonėje;
  • Darbo patirtis gamybos įmonės pardavimų skyriuje.

Įmonė siūlo

  • Iššūkius ir galimybę tobulėti augančioje kompanijoje;
  • Dinamišką ir tarptautinę aplinką, dirbant su eksporto rinkomis;
  • Konkurencingą atlygį ir patrauklias darbo sąlygas.

Atlyginimas

1300-2500 €/mėn. į rankas
Atlyginimą sudaro pastovus mėnesinis darbo užmokestis ir priedai pagal motyvacinę sistemą.

Metalistas LT UAB viena seniausių Lietuvoje tvirtinimo detales ir nestandartinius metalo gaminius gaminančių įmonių.
informacija apie UAB „Metalistas LT“
2034 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1387 €
25% uždirba 1387-1754 €
25% uždirba 1754-2399 €
25% uždirba nuo 2399 €