Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Arista executive search Lithuania
More about company »

Pardavimų projektų vadovas (Interjero projektavimas)

Vilnius - UAB Arista executive search Lithuania

Mūsų klientė - interjero projektavimo įmonė veikianti nuo 2004 metų. Per dešimtmetį buvo sukurta daug įvairių visuomeninės ir privačios paskirties interjero dizaino projektų, taip pat individualių baldų, šviestuvų ir aksesuarų. Kai kurie baldų projektai jau gaminami ir serijinėje gamyboje. Per tuos metus įgyvendinta daug projektų Lietuvoje, Vokietijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje. Šiuo metu įmonė plečia savo komandą ir kviečia prisijungti:

Darbo pobūdis:

  • Interjero projektavimo paslaugų ir sprendimų pardavimas;
  • Partnerystės vystymas su užsakovais, dalyvavimas derybose, sutarčių rengimas;
  • Informacijos apie statybų objektus rinkimas ir sisteminimas;
  • Klientų duomenų bazės didinimas ir koordinavimas;
  • Įmonės reprezentavimas, pristatymas interesantams.

Reikalavimai:

  • Interjero dizaino, architektūros praktinis išmanymas ar panašios srities mokslų diplomas;
  • ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis pardavimų srityje;
  • atsakingumas, savarankiškumas, kūrybiškumas;
  • komunikabilumas, mokėjimas išklausyti klientą;
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).

ĮMONĖ YRA PASIRENGUSI JUMS SUTEIKTI:
  • darbą su išskirtiniais klientais stabiliai veikiančioje įmonėje;
  • motyvuojantį darbo užmokestį, susietą su rezultatais;
  • palankią darbo aplinką tobulėjimui.

Gyvenimo aprašymą siųskite su nuoroda "Pardavimų projektų vadovas (Interjero projektavimas)". Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.
Kontaktinis asmuo: Projektų vadovė Vilija Doronenkovienė

Mes profesionali komanda, išsiskirianti pagarbiu požiūriu tiek į darbdavių, tiek į darbuotojų poreikius. Padedame susirasti darbą tiems, kurie aiškiai žino, ko nori. Konsultuojame tuos, kurie savęs dar tik ieško, atskleidžiame jų stipriąsias puses, nurodome galimas veiklos kryptis. Vadovams padedame atrasti tinkamiausią kandidatą į pageidaujamą pareigybę, suformuoti tinkamą komandą!
Konsultuojame įvairiais personalo vadybos klausimais.