Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dangrita“

Pardavimų - projektų vadovas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Dangrita“

Darbo pobūdis

Klientų paieška, pardavimų proceso organizavimas ir įgyvendinimas,
Projektų darbų planavimas ir priežiūra;
Darbų sąmatų, sutarčių, kitos dokumentacijos ruošimas;
Personalo valdymas, kokybės kontrolė bei užtikrinimas.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga projektų vadovo / pardavimų srities darbo patirtis;
Orientacija į kokybišką rezultatą, gebėjimas kontroliuoti ir koordinuoti darbų procesus;
Lyderio savybės; vadovavimo patirtis;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai ("MS Office", AutoCAD) - būtų privalumas;
Stiklo apdirbimo, stiklo ir aliuminio konstrukcjų montavimo procesų išmanymas - būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Patirtį jaunoje, augančioje įmonėje;
Geras darbo sąlygas;
Galimybę mokytis ir tobulėti;
Motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo pasiektų rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

UAB Dangrita - jauna, auganti įmonė, užsiimanti stiklo ir veidrodžio apdirbimo paslaugų atlikimu (pjaustymu, poliravimu, skylių gręžimu, matinimu, facetavimu ir kt.), prekyba įvairių rūšių stiklo ir veidrodžio gaminiais, stiklo berėmių konstrukcijų montavimu, aliuminio konstrukcijų montavimu.
informacija apie UAB „Dangrita“
5
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.