Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SPALVŲ SALA"
More about company »

Pardavimų projektų vadovas (statybinės medžiagos)

Vilnius - UAB "SPALVŲ SALA"

Darbo pobūdis

UAB "Spalvų sala" Vilniaus filialas ieško patyrusio pardavimų projekto vadovo (statybinės apdailos medžiagos):

Esamų klientų aptarnavimas, aktyvi naujų klientų paieška;
Pasiūlymų ruošimas, sutarčių derinimas;
Pardavimų proceso organizavimas ir koordinavimas;
Dalyvavimas skelbiamuose statybinių medžiagų pirkimo konkursuose, konkursinės medžiagos ruošimas;

Reikalavimai

Patirtis aktyviuose statybinių medžiagų pardavimuose;
Puikūs organizaciniai, bendravimo ir derybų vedimo įgūdžiai;
Vairuotojo pažymėjimas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Savo klientų rato turėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
Draugišką kolektyvą ir puikias darbo sąlygas;
Visas reikalingas darbo priemones;
Fiksuotą konkurencingą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis.
Daugiau informacijos apie platinamas prekes www.spalvusala.lt
Informacija apie UAB "SPALVŲ SALA"
959 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
79
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gintaras Petras Vincevičius