Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "TechnikonusLT"
More about company »

PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADYBININKAS

700–1001 Eur
Vilnius - UAB "TechnikonusLT"

Darbo pobūdis

Indoor/outdoor sales manager - darbas su esamais ir naujais klientais, vykdomų projektų kontrolė ir kuravimas, naujų klientų paieška ir ryšį su esamais klientais ir tiekėjais palaikymas.
Darbas su klientais vykdomas ryšio priemonėmis (klientų užklausų gaunamų telefonu, el. paštu arba įmonės tinklapyje “online” režime aptarnavimas) ir susitikimų su klientais organizavimas bei dalyvavimas juose.
Komercinių pasiūlymų ruošimas.
Konkursinės dokumentacijos ruošimas.
Pagalba pardavimų vadovams ruošiant pasiūlymus, sutartis, konkursinę dokumentaciją bei kitus dokumentus;
Vykdomų projektų priežiūra;
Logistikos organizavimas;
Duomenų įvedimas į apskaitos programą;
Produktų kainų skaičiavimas, palyginimas, dėliojimas sistemoje;
Naujų klientų paieška;
Visa kita reikalinga pagalba vadovui su einamaisiais darbais.

Reikalavimai

Techninis-inžinerinis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas);
Lietuvių, rusų arba anglų kalbų žinios;
Gebėjimas savarankiškai užsibrėžti tikslus ir juos įgyvendinti;
Savarankiškumas, atsakingumas, dėmesys detalėms;
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Noras tobulėti;
Organizuotumas, atsakingumas bei kruopštumas;
Optimistinis požiūris į gyvenimą.

Mes jums siūlome

Galimybę save realizuoti lyderiaujančioje ir sparčiai augančioje kompanijoje;
Jūsų laukia draugiškas ir pozityvus kolektyvas;
Stabilų atlyginimą ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
Apmokymai darbo vietoje;
Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
Visas socialines garantijas;
Patogiai pasiekimą viešuoju arba asmeniniu transportu darbo vieta (yra nemokamas parkingas);
Kūrybiškumo ir iniciatyvos skatinimo programa.

Atlyginimas

700–1001 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Kranų techniką“ (senas pavadinimas TechnikonusLT), sparčiai auganti kompanija užsiimanti pramoninės kėlimo ir kitos technologinės įrangos projektavimu, gamyba, montavimu ir aptarnavimu Baltijos šalių ir NVS rinkose, darbui Vilniuje ieško
Informacija apie UAB "TechnikonusLT"
887 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
0-5 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Artūr Gotlijevskij