Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Personalo valdymo sistemos“
More about company »

Pardavimų projektų vadybininko (-ės)

Kaunas - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbo aprašymas:

Slaugos, sensorinės įrangos, relaksacijos produktų prezentacijos ir pardavimas;
Nuolatinis bendravimas su esamais klientais, jų lojalumo palaikymas, ilgalaikių santykių kūrimas;
Aktyvi savarankiška naujų klientų paieška, derybos, kontaktų užmezgimas (B2B);
Įmonės interesų atstovavimas ir derybų vedimas susitikimuose su klientais;
Komercinių pasiūlymų ruošimas, dalyvavimas konkursuose;
Veiklos ir rezultatų analizė, ataskaitų ruošimas ir atskaitomybė tiesioginiam vadovui;
Atstovavimas gerai Lietuvoje žinomą slaugos, medicinos bei sensorinės įrangos produktų tiekėjus.

Reikalavimai:

Aukštasis išsilavinimas (privalumas - ergoterapeutas, spec. pedagogas, socialinis darbuotojas, kineziterapeutas);
Sėkmingo darbo pardavimų srityje patirtis ne mažesnė nei 1 metai (privalumas - parduodant slaugos, medicinos ar reabilitacijos produktus būtų labai didelis);
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Anglų kalbos mokėjimas (rusų kalba - privalumas);
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;
Iniciatyvumas, atsakingumas ir orientacija į rezultatą;
Puikūs darbų planavimo ir derybiniai įgūdžiai.

Mes Jums siūlome:

Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus bei ugdyti asmenines kompetencijas;
Priemones reikalingas darbui: automobilį, telefoną, kompiuterį, sveikatos draudimą ir kt.;
Savarankiškumo, profesionalumo ir iniciatyvos reikalaujantį darbą;
Mokymus, seminarus ir dalyvavimą parodose;
Įmonėje veikiantį klientų aptarnavimo standartą.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - sėkmingai dirbanti prekybinė įmonė, kuri prekiauja slaugos, medicinos, reabilitacijos bei sensorinės integracijos įranga, nuolatiniam darbui visoje Lietuvoje ieškome pardavimų projektų vadybininko (-ės) iš Panevėžio arba Kauno.