GARANT GROUP

Pardavimų skyriaus asistentas (-ė) AZIJOS RINKOMS

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - GARANT GROUP

Darbo pobūdis

  • komercinių pasiūlymų ruošimas, teikimas, bendravimas su klientais;
  • darbas su skolininkais;
  • dokumentų ruošimas (užsakymai ir t.t.);
  • užsakymų pristatymas į laivus.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (Jūrinis išsilavinimas būtų privalumas);
  • puikūs darbo įgūdžiai kompiuteriu (MS Office) (Navision programa būtų privalumas);
  • raštvedybos išmanymas;
  • BŪTINOS PUIKIOS anglų kalbos žinios; kitų kalbų mokėjimas - privalumas;
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • greita orientacija ir imlumas.

  • atsakingą ir savarankišką darbą sėkmingoje ir sparčiai besiplečiančioje įmonėje;
  • jaunatvišką ir draugišką kolektyvą.

Mes – novatoriški, vertiname idėjų generavimą, operatyvumą, dinamiką darbe ir bendradarbiavimą. Esame dėmesingi, patikimi partneriai savo klientams ir viršijame jų lūkesčius!
Jei perskaitęs darbo skelbimą supratai, kad mums pakeliui – laukiame tavo gyvenimo aprašymo!

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Yra numatomi darbo užmokesčio priedai.

UAB „Pikasoma“ nuo 1997 m. vykdo techninį laivų bei laivų remonto ir statybos bendrovių aprūpinimą: tiekia inkarus, inkarų grandines, švartavimo lynus, plieninius trosus, cinko anodus, armuoto plastiko groteles bei vožtuvus visoms laivo vamzdyno sistemoms. Bendrovė gamina plieninio troso stropus bei kitus gaminius iš plieninio troso. Gamyba sertifikuota ir veikia pagal ISO 9001:2015 nustatytus standartus, taip pat turi klasifikacinių bendrovių GL-DNV bei RMRS atitikties sertifikatus. Gaminiams pagal kliento pageidavimą išduodami nurodytų klasifikacinių bendrovių sertifikatai. UAB „Pikasoma“ yra sukaupusi ilgalaikę patirtį įgyvendinant techninius sprendimus didžiausioms pasaulio laivybos ir energetikos, bei laivų remonto ir statybos kompanijoms. Konkurencinį pranašumą bendrovei suteikia profesionali komanda ir logistikos sandėliai Singapūre, Busane (Pietų Korėja), Hiustone (JAV), Roterdame (Nyderlandai), Klaipėdoje (Lietuva) ir Rygoje (Latvija). Plati logistikos centrų geografija bendrovei leidžia operatyviai ir efektyviai vykdyti užsakymus.