DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

PARDAVIMŲ SKYRIAUS ASISTENTAS (-Ė)

Nuo 565 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Utena - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

Komercinių pasiūlymų ir konkursinės medžiagos ruošimas;
Klientų poreikių, pirkimų statistikos analizė, autorizavimas;
Duomenų bazių informacijos, susijusios su klientais atnaujinimas;
Ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

Puikūs įgūdžiai dirbant su Excel programine įranga;
Aukštesnysis išsilavinimas (privalumas - vadybos, ekonomikos srityje).

Įmonė siūlo

Įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje komandoje;
Darbo grafiką: darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.
Profesionalų, pasiruošusių dalintis savo turima patirtimi, komandą.

Atlyginimas

Nuo 565 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Officeday“ – bene didžiausią biuro ir mokyklinių prekių ir paslaugų asortimentą tiekiantis tinklas Baltijos šalyse. Jau beveik 20 metų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje rūpinamės, kad biurai, mokymo įstaigos, moksleiviai turėtų platų produktų pasirinkimą. 2018 m. vykusiuose Europos biuro produktų apdovanojimuose 2018 (EOPA – European Office Products Awards) „Officeday“ įteiktas prestižinis apdovanojimas – EOPA 2018 Reseller of the Year – Sales under €100 million. Šiandien mūsų kolektyve Lietuvoje dirba daugiau nei 100 žmonių. Tai organizuoti, intensyviai dirbantys, suprantantys atsakomybę bei iniciatyvūs žmonės. Prisijunk prie mūsų komandos!

„Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.