Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ALWARK“

PARDAVIMŲ SKYRIAUS ASISTENTAS (-Ė) VILNIUJE

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ALWARK“

Darbo pobūdis

Pagalba pardavimų vadybininkams rengiant komercinius pasiūlymus, sutartis ir kitus sandorio dokumentus;
Užsakymų vykdymas ir kontrolė;
Klientų duomenų administravimas, finansinių rodiklių stebėjimas, ataskaitų rengimas;
Informacijos apie produktus rinkimas, ruošimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas, gali būti paskutinio kurso studentas;
Atidumas, savarankiškumas, puikūs planavimo, organizavimo įgūdžiai;
Būtinos geros anglų kalbos žinios, rusų kalbos žinios – privalumas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Įmonė siūlo

Galimybę mokytis ir tobulėti;
Darbą inovatyvioje įmonėje;
Darbą draugiškame ir jaunatviškame kolektyve;
Sveikatos draudimą;

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Stabili kompanija, vykdanti veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Parduodanti ir aptarnaujanti krovos bei komunalinę techniką, atstovaujanti lyderiaujančius gamintojus – Linde MH, Terberg, Johnston, Terex-Fuchs ir kt.