DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

PARDAVIMŲ SKYRIAUS ASISTENTAS (-Ė)

Vilnius - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Pardavimo vadybininko pavadavimas bei visapusiška pagalba;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, klientų poreikių analizė;
  • Skubus prekių pristatymas klientams (esant poreikiui);
  • Įvairių probleminių situacijų sprendimas;
  • Skyriui reikalingų ataskaitų rengimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (vadybos, pardavimų srityje - būtų privalumas);
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Komunikabilumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, greita orientacija, analitinis mąstymas;
  • Labai geri derybiniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Vairuotojo pažymėjimas ir nepriekaištingi vairavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Galimybę augti iki vadybininko pozicijos;
  • Įdomų darbą lyderiaujančioje, stabilioje kompanijoje;
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Motyvuojantį atlyginimą;

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.