Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Hanner“

PARDAVIMŲ SKYRIAUS ASISTENTAS (-Ė)

Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Hanner“

Darbo pobūdis

  • Butų pardavimo dokumentų rengimas (pagal pateiktus šablonus);
  • Susitikimų su butų pirkėjais suderinimas;
  • Atsakymas į butų pirkėjų pateikiamas užklausas: telefonu ir el. paštu;
  • Duomenų sisteminimas, palyginimas ir sutikrinimas, ataskaitų rengimas;
  • Įmonės interneto tinklapių priežiūra, bendradarbiavimas su interneto svetainių kūrėjais, siekiant užtikrinti savalaikį informacijos papildymą, pakeitimą, atnaujinimą;
  • Įmonės naujienlaiškių parengimas ir išsiuntimas klientams;
  • Įmonės projektų pristatymas klientams;
  • Kitų pardavimo komandos pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Darbštumas, atidumas, kruopštumas, atsakingumas;
  • Loginis mąstymas, greita orientacija, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Iškeltų tikslų siekimas;
  • Didelis noras dirbti nekilnojamojo turto srityje.

Mes jums siūlome

  • Darbą lyderiaujančioje, šiuolaikiškoje ir stabilioje įmonėje;
  • Asmeninio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

"UAB „Hanner" - sėkminga investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo lyderė Lietuvoje, aktyviai plėtojanti veiklą Latvijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Baltarusijoje.
Mūsų misija – kurti ir įgyvendinti unikalius, novatoriškus nekilnojamojo turto projektus suteikiančius visuomenei aukštesnę veiklos ir gyvenimo kokybę Lietuvoje bei Vidurio ir Rytų Europos rinkose.
informacija apie UAB „Hanner“
2957 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
44
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1963 €
25% uždirba 1963-2553 €
25% uždirba 2553-3692 €
25% uždirba nuo 3692 €