UAB „GIRILIS“

VADOVAS (Prekyba, pardavimai)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „GIRILIS“

Darbo pobūdis

Jūsų vaidmuo:

koordinuoti pardavimų vadybininkų veiklą bei užtikrinti, kad bus pasiekti nustatyti KPI (skambučių/ vizitų skaičius);
valdyti tiek asortimentinių prekių, tiek klientų individualių krepšelių pardavimus;
stebėti, analizuoti aktualius rinkos pokyčius, konkurencinę aplinką, inicijuoti atsakomąsias reakcijas ir veiksmus, dalyvauti juos įgyvendinant;
formuoti, ugdyti skyriuose pardavimų kultūrą: standartizuoti procesus, tikslingai naudoti turimus įrankius, pardavimų skatinimo priemones;
kontroliuoti dokumentacijos, susijusios su pardavimais, administravimą;
generuoti, teikti veiklos bei rezultatų ataskaitas.

Reikalavimai darbuotojui

Jūs laukiamas jei:

įgijote aukštąjį išsilavinimą vadybos ar inžinerijos srityse;
pagrįstai laikote save efektyviu vadovu;
Jūsų versli mąstysena ir elgesys + pavyzdinė lyderystė;
puikiai kalbate, skaitote, rašote anglų kalba (rusų kalba privalumas) BŪTINA;
puikiai dirbate kompiuteriu (MS Office);

Įmonė siūlo

Įmonė yra pasirengusi Jums suteikti:

savirealizacijos galimybes, į aukštą asmeninę atsakomybę ir verslumą orientuotoje aplinkoje;
visas reikalingas darbui priemones (automobilis, kompiuteris, telefonas);
puikias sąlygas profesionaliai tobulėti įgyjant vertingos patirties;
įtraukiančią partnerystę bei kolegų pagalbą.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

UAB „Girilis" – daugiau nei 26 metus rinkoje veikianti autodetalių, tepalų ir chemijos produktų srityje. Esame įgalioti oficialūs atstovai Lietuvoje daugelio garsiausių Europos atsarginių dalių produkcijos gamintojų.
Šiuo metu aktyviai plečiame savo veiklą ir ieškome iniciatyvių bei energingų darbuotojų, siekiančių aukštų rezultatų.
Mes keičiamės, vystomės, augame ir siūlome prisijungti naujam komandos nariui.