Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Peek&Cloppenburg“

Pardavimų skyriaus vadovas (-ė) Pilna darbo diena

Nuo 1755 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Peek&Cloppenburg“

Darbo pobūdis

Atsakomybė už pardavimų skyriaus apyvartą;
Pardavimų analizė, sandelio prekių reguliavimas,atsižvelgiant į specifinius rinkos poreikius;
Prekių parinkimo ir prekių prezentacijos organizavimas;
Ilgalaikių santykių su klientais užmezgimas ir rūpinimasis jais;
Personalo planavimas Jūsų skyriuje;
Personalo vadyba ir skatinimas;
Prekių asortimento derinimas bendraujant su centrine prekių užsakymo būstine

Reikalavimai darbuotojui

Vadovaujamo darbo patirtis (keleri metai) prekybos arba paslaugų įmonėje, pageidautina tekstilės gaminių prekybos srityje;
Iniciatyvumas, užsibrėžto tikslo siekimas, komandinis darbas, gebėjimas bendrauti su klientais;
Orientacija į rezultatus ir jų kaitą, analitinis mąstymas;
Polinkis į madą,aiškus Jūsų stilius ir naujų mados tendencijų nuojauta;
Puikios anglų kalbos žinios ir / arba geros vokiečių kalbos žinios.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
Siūlome Jums mūsų jau patikrintą teorijos ir praktikos mokymų programą, kuri padės Jums puikiai pasiruošti naujoms pareigoms ir sėkmingai darbo pradžiai mūsų įmonėje;
Tapkite tarptautinės mados sėkmės istorijos dalimi ir pasinaudokite šios žinomos įmonės stabilumu;
Visas socialines garantijas;
Patrauklų atlyginimą.
Atlyginimas priklauso nuo kandidato kvalifikacijos + mėnesiniai bonusai, kuriuos aptarsime pokalbio metu.
Privatų sveikatos draudimą
Susidomėjote? Tuomet atsiūskite mums savo motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą vokiečių arba anglų kalba. Būtinai nurodykite į kokią poziciją aplikuojate.

Atlyginimas

Nuo 1755 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Peek & Cloppenburg is an international fashion retailer with around 140 stores across 15 European countries. We offer a wide range of high-quality products and exceptional customer service. As a family-run business for 120 years, we provide our employees with a safe and dynamic working environment and long-term career prospects. We combine the best of both worlds: reliability with innovation, a focus on key figures with an awareness of trends, personal responsibility with a strong team spirit & so much more. Become part of our group of companies and start your career at Peek & Cloppenburg.
informacija apie UAB „Peek&Cloppenburg“
1405 €
Vid. atlyginimas bruto
91
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 739 €
25% uždirba 739-1168 €
25% uždirba 1168-1767 €
25% uždirba nuo 1767 €