Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Finesta Lithuania''
More about company »

PARDAVIMŲ SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

Vilnius - UAB ''Finesta Lithuania''

Darbo pobūdis:

Šioje pozicijoje Jūs būsite atsakingas/-a už pardavimų ir plėtros strategijos formavimą tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose. Vystysite ilgalaikius santykius su esamais ir naujais VIP klientais bei partneriais, vesite derybas. Būsite atsakingas už pardavimų komandos darbų organizavimą, motyvaciją bei ugdymą. Taip pat būsite atsakingas už marketingo strategijos formavimą ir įgyvendinimo planų ruošimą. Dalyvausite parodose ir organizuosite reprezentacinius renginius Lietuvoje ir užsienyje.

Reikalavimai darbuotojui:

Kandidatams į šią poziciją būtinas aukštasis išsilavinimas, puiki anglų kalba ir bent 3 metų vadovavimo patirtis pardavimų srityje. Kandidatams į šią poziciją privalumo suteiks darbo patirtis gamybinėje įmonėje; kitos užsienio kalbos.

Mes tikimės jog Jūs turite stiprius pardavimų ir derybų įgūdžius. Sėkmingas kandidatas taip pat turi vadybos ir/arba žmonių koordinavimo patirties bei tarpkultūrinio bendravimo įgūdžių. Mes tikimės jog Jūs esate plačių pažiūrų, sąžiningas(-a) ir orientuotas(-a) į žmones; taip pat organizuotas(-a) ir atsakingas(-a) sprendimų priėmėjas(-a).

Įmonė siūlo:

Kompanija suteikia visas darbui reikalingas priemones (telefonas ir kompiuteris), darbo užmokestį ir priedus priklausančius nuo rezultatų. Įmonė taip pat suteikia laisvę įgyvendinant naujas idėjas ir darbines ambicijas, bei realias karjeros galimybes. Taip pat galimybę dalyvauti pasirinktuose mokymuose, konferencijose, kompetencijų kėlimo kursuose.

Jeigu Jūs susidomėjote šia darbo pozicija, Jūsų CV lauksime iki gegužės 11d.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Mūsų kompanijos istorija prasideda 2008 m., kai buvo įkurta Finesta Baltic OU. Finesta iš Estijos rinkos lyderių personalo paslaugų srityje, tapo viena didžiausių personalo atrankų bei laikinojo įdarbinimo kompanijų Baltijos šalyse.

Šiuo metu vienai metalinių baldų gamintojų ieškome naujo komandos nario. Įmonei veikiančiai jau 26-erius metus, sukaupta patirtis bei inžineriniai sprendimai padeda įvykdyti užsakymus nuo idėjos pristatymo, projektavimo iki serijinės gamybos. Kompanija yra atvira naujiems talentams ir idėjoms, bei laukia kūrybingų, norinčių tobulėti ir aktyviai siekiančių užsibrėžtų tikslų darbuotojų. Į savo komandą kompanija kviečia prisijungti PARDAVIMŲ SKYRIAUS VADOVĄ (-Ę):