Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Finesta Lithuania''
More about company »

PARDAVIMŲ SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

Vilnius - UAB ''Finesta Lithuania''

Darbo pobūdis:

Šioje pozicijoje Jūs būsite atsakingas/-a už pardavimų ir plėtros strategijos formavimą tiek Lietuvos, tiek užsienio rinkose. Vystysite ilgalaikius santykius su esamais ir naujais VIP klientais bei partneriais, vesite derybas. Būsite atsakingas už pardavimų komandos darbų organizavimą, motyvaciją bei ugdymą. Taip pat būsite atsakingas už marketingo strategijos formavimą ir įgyvendinimo planų ruošimą. Dalyvausite parodose ir organizuosite reprezentacinius renginius Lietuvoje ir užsienyje.

Reikalavimai darbuotojui:

Kandidatams į šią poziciją būtinas aukštasis išsilavinimas, puiki anglų kalba ir bent 3 metų vadovavimo patirtis pardavimų srityje. Kandidatams į šią poziciją privalumo suteiks darbo patirtis gamybinėje įmonėje; kitos užsienio kalbos.

Mes tikimės jog Jūs turite stiprius pardavimų ir derybų įgūdžius. Sėkmingas kandidatas taip pat turi vadybos ir/arba žmonių koordinavimo patirties bei tarpkultūrinio bendravimo įgūdžių. Mes tikimės jog Jūs esate plačių pažiūrų, sąžiningas(-a) ir orientuotas(-a) į žmones; taip pat organizuotas(-a) ir atsakingas(-a) sprendimų priėmėjas(-a).

Įmonė siūlo:

Kompanija suteikia visas darbui reikalingas priemones (telefonas ir kompiuteris), darbo užmokestį ir priedus priklausančius nuo rezultatų. Įmonė taip pat suteikia laisvę įgyvendinant naujas idėjas ir darbines ambicijas, bei realias karjeros galimybes. Taip pat galimybę dalyvauti pasirinktuose mokymuose, konferencijose, kompetencijų kėlimo kursuose.

Jeigu Jūs susidomėjote šia darbo pozicija, Jūsų CV lauksime iki gegužės 11d.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB ''Finesta Lithuania''

UAB ''Finesta Lithuania''

Mes esame įmonė, kuri savo pirmuosius žingsnius pradėjo žengti dar 2008 metais Estijoje ir tapo viena iš rinkos lyderių, apimančių personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo sritis. Įmonės veiklą pradėjus Lietuvoje ir Latvijoje, įgijome galimybę būti ten, kur Jums mūsų labiausiai reikia. Didelis noras padėti įgyvendinti visas klientų idėjas, suteikė mums ryžto veikti ne tik Baltijos šalyse, bet ir Suomijoje, Šveicarijoje.

Similar job ads: