UAB „Peek&Cloppenburg“

Pardavimų Skyriaus vadovas

From 1755 €/mon. Gross
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Peek&Cloppenburg“

Darbo pobūdis

  • Vadovavimas komandai
  • Komandos motyvavimas bei mokymas
  • Draugiško ir profesionalaus klientų aptarnavimo užtikrinimas skyriuje
  • Nuolatinis pardavimų palaikymas ir tobulinimas
  • Reguliari prekių analizė bei pardavimų optimizavimas pasitelkiant vizualines prekių išdėstymo gaires
  • Glaudus bendradarbiavimas su pirkimo skyriumi siekiant užtikrinti prekių pasirinkimą

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas
  • Patirtis mados, greito vartojimo prekių ar aptarnavimo srityse
  • Aktyvus domėjimasis mada
  • Stipri orientacija į klientų aptarnavimą
  • Atsakomybės jausmas, iniciatyvumas bei “hands-on” požiūris
  • Organizaciniai ir analitiniai įgūdžiai, įskaitant stiprų skaičių supratimą
  • Anglų arba/ir vokiečių kalbos žinios

Įmonė siūlo

Health

Health insurance
  • Asmeninį ir profesinį tobulėjimą
  • Individualų savo karjeros planavimą
  • Įvairias profesinio augimo galimybes
  • Dinamišką darbo aplinką, paremtą komandine bei asmenine atsakomybe
  • Saugią ir stabilią darbo vietą tradiciniame šeimos versle
  • Darbuotojo nuolaidą P&C parduotuvėse
  • Mėnesinės premijos
  • Patrauklus papildomas sveikatos draudimo paketas

Salary

From 1755 €/mon. gross
Nuo 1755 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Pardavimų skyriaus vadovo pozicijai, mes jums siūlome mėnesinį darbo užmokestį nuo 1.755 EUR (dieninis) neatskaičius mokesčių, plius priedai prie atlyginimo. Galimas didesnis atlyginimas, atsižvelgiant į kvalifikaciją bei patirtį, visa tai yra derybų klausimas.

„Peek & Cloppenburg“ mes sujungiame daugybę netikėtų dalykų: esame ne tik drabužių pardavimo įmonė, mes viską kuriame patys – nuo savo prekių ženklų dizaino ir gamybos iki prekių pristatymo. 140-oje P&C parduotuvių ir mūsų įmonės centruose Diuseldorfe ir Vienoje kasdien darbuojasi beveik 16.000 darbuotojų, dirbančių 15-oje šalių. Todėl dirbdami su mumis galite tikėtis įvairovės ir žinoma naujų asmeninių iššūkių.
information about UAB „Peek&Cloppenburg“
1405 €
Avg. salary gross
91
Number of employees
20-30 mln. €
Revenue 2022 y.
Distribution of employees by salary (before taxes):
25% earn up to 739 €
25% earn 739-1168 €
25% earn 1168-1767 €
25% earn more than 1767 €