Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "BLEIRAS LOGISTICS"
More about company »

Pardavimų skyriaus vadovas

Vilnius - UAB "BLEIRAS LOGISTICS"

Darbo pobūdis:

Pardavimų skyriaus formavimas ir vadovavimas jam;
Skyriaus veiklos strategijos kūrimas;
Kompanijos reprezentavimas parduodant transporto paslaugas telefonu, susitikimuose, B2B derybų metu;
Naujų verslo klientų ES paieška, derybos, komercinių pasiūlymų rengimas;

Reikalavimai:

Patirtis B2B pardavimų organizavime logistikos srityje;
Puikios anglų kalbos žinios;
Kitų kalbų mokėjimas - privalumas;
Gebėjimas suburti komandą ir dirbti joje;
Atsakomybė, veržlumas, komunikabilumas.

Mes Jums siūlome:

Konkurencingą atlyginimą;
Darbą jaunatviškoje ir nuolat augančioje kompanijoje.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB "BLEIRAS LOGISTICS" - teikia visas automobilių gabenimo paslaugas privatiems asmenims, automobilių gamintojams ir importuotojams. Pagrindinė kompanijos veiklos kryptis – naujų ir naudotų automobilių pervežimai tarptautiniais ir vietiniais maršrutais, visoje Europoje, Rusijoje ir NVS šalyse. Taip pat vežame krovinius 92m³ ir 100m³ tentinėmis puspriekabėmis.
Įmonės vadybos sistema yra sertifikuota pagal ISO 9001:2008 standartus. Įmonė yra Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „LINAVA" narė.
Informacija apie UAB "BLEIRAS LOGISTICS"
642 €
Vid. atlyginimas bruto
46
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 466 €
25% uždirba 466-600 €
25% uždirba 600-719 €
25% uždirba nuo 719 €
Vadovas: Darius Matelis