Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Datasetas"
More about company »

PARDAVIMŲ SPECIALISTAS (-Ė)

Vilnius - UAB "Datasetas"

Darbo pobūdis

Įsitvirtinę užsienio IT paslaugų rinkose, steigiame pardavimų skyrių Lietuvoje ir buriame naują specialistų komandą. Siūlome prisidėti prie įvairių pardavimo proceso etapų. Jūsų veiklos gairės naujoje komandoje būtų štai šios:

Aktyvi naujų klientų paieška internete;
Pardavimų darbo planavimas;
Duomenų apie klientus rinkimas.

Reikalavimai

Orientacija į rezultatus;
Atkaklumas siekiant išsikeltų tikslų;
Darbštumas ir noras tobulėti;
Pozityvus požiūris į naujoves;
Optimizmas ir noras palaikyti draugišką atmosferą kolektyve.

Mes siūlome

Profesinio tobulėjimo galimybes;
Darbo vietą jaukiame biure Vilniaus centre su poilsio zona;
Lankstų darbo grafiką (galite derinti su studijomis);
Visas darbo priemones sėkmingam rezultatų siekimui;
Užkandžius, kavą, gėrimus, palaikymą, jaukią darbo atmosferą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Savo klientams visame pasaulyje teikiame tik pačias inovatyviausias IT paslaugas: mums patikimi duomenų srautai, cloud infrastruktūros, įvairūs tinklų ryšio sprendimai ir daug kitų pačių įdomiausių darbų!

Mūsų tikslai labai dideli, mes sunkiai dirbame ir, be abejo, paverčiame juos realybe. Nuolat tobuliname visa, kas leidžia mums siekti aukštumų, tačiau kartu nepamirštame tiesiog gerai leisti laiką.

Augame ir ieškome pastiprinimo, tad jei norėtumėte prisijungti prie nuolat į priekį judančios motyvuotų profesionalų komandos, siųskite mums savo gyvenimo aprašymą!

www.datasetas.com