UAB „Nextrade“

Pardavimų specialistė (-as)

Vilnius - UAB „Nextrade“

Darbo pobūdis

Tikslas: nuolatos ieškoti ir kurti įvairias pardavimų strategijas Agroclear. Kurti verslą, užmezgant kontaktą ir plėtojant santykius su potencialiais vartotojais. Stebėti pardavimų ir marketingo duomenis ir identifikuoti tobulintinas vietas.

Atsakomybės:
  • Skambina ūkininkams/kooperatyvams, kad išsiaiškintų galimas perspektyvas ir identifikuotų potencialius klientus;
  • Pagal poreikį pristato produktus ir paslaugas klientams, planuoja susitikimus ir padeda vartotojams visos jų patirties, naudojantis Agloclear, metu;
  • Identifikuoja verslo galimybes, atpažįsta perspektyvas ir įvertina jų padėtį rinkoje. Tiria ir analizuoja pardavimų galimybes;
  • Palaiko gerus santykius su klientais, suteikia paramą, reikiamą informaciją, padeda atrasti naujas galimybes, rekomenduoja naujus pelno prospektus ir paslaugų tobulinimo metodus;
  • Identifikuoja produkto patobulinimus arba siūlo naujus produktus, atsižvelgiant į esamas rinkos tendencijas, konkurentus ir pokyčius;
  • Ruošia ataskaitas iš surinktų, išanalizuotų ir susistemintų duomenų;
  • Palaiko kokybišką paslaugos tiekimą, nustatant ir įgyvendinant organizacijos standartus.

Reikalavimai darbuotojui

  • 2-3 metų patirtis agro pardavimuose;
  • Marketingo, Verslo vadybos ar susijusių pakraipų Bakalauras;
  • Stiprūs derybiniai, analitiniai ir kūrybiniai įgūdžiai;
  • Domėjimasis ir nuolatinis smalsumas inovacijomis ir technologijomis agro sektoriuje;
  • Gebėjimas identifikuoti dabartinius bei kylančius naujus vartotojų poreikius ir siūlyti sprendimus;
  • Gebėjimas dirbti su Microsoft Office ir kitomis standartinėmis programomis;
  • Tvirti organizaciniai, tarpasmeniniai, analitiniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • Anglų kalba – būtina; rusų kalba – privalumas;
  • Gebėjimas dirbti lanksčiu grafiku, dalyvauti komandos susirinkimuose Kaune ir Vilniuje, bei lankyti ūkininkus įvairiose Lietuvos vietovėse.

Siūlome lankstų grafiką, galimybę mokytis ir tobulėti, bei visas darbui reikalingas priemones.

Atsižvelgiant į ankstesnę patirtį, bandomasis periodas truktų 2-3 mėnesius, kurio metu kompensacija būtų skaičiuojama pagal naujų užsiregistravusių vartotojų skaičių. Papildomas bonusas būtų skiriamas už kiekvieną skelbimą, įkeltą Tavo klientų.
Po bandomojo laikotarpio atlyginimas + bonusai bus pasiūlyti, atsižvelgiant į pardavimų rezultatą, naujų perspektyvų identifikavimą ir komandinį darbą bandomojo laikotarpio metu.

Savo CV ir trumpą prisistatymą prašome siųsti anglų kalba.

Agroclear is an alternative independent trading platform for agribusinesses. We help farmers and buyers trade better online. More on agroclear: