Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB "Telenordi"
More about company »

Pardavimų telefonu specialistas (-ė) darbui su verslo arba privačiais klientais

Vilnius - UAB "Telenordi"

Jūs tikrai įvertinsite darbo Telenordi privalumus:

Pilna darbo diena, laisvi savaitgaliai, profesionalūs apmokymai, šiuolaikiškos, patogios darbo sąlygos, sąžiningas atlygis ir realūs priedai už darbo rezultatus.
Jei tikitės ugdančių vadovų, karjeros galimybių ir naujų žinių bei įgūdžių versle – Telenordi galėtų būti puikus pasirinkimas.
Detaliau Telenordi pasiūlymus aptarsime susitikimo metu.

Ką tu veiksi:

Dirbsi su verslas - verslui (B2B) arba su privačiais klientais (B2C) pardavimų telefonu projektais (IT, paslaugų verslui, finansų, prekybos ir kitose srityse), profesionaliai atstovausi mūsų klientus.
Skambučių metu potencialiems klientams pristatysi paslaugas, jų privalumus, pirkimo argumentus, teiksi komercinius pasiūlymus, vykdysi derybas su klientais.

Tikimės, kad Tu:

Esi komunikabilus, turi gerą iškalbą, Tavo geri bendravimo įgūdžiai.
Iškelti tikslai Tave tik motyvuoja.
Pasitiki savimi ir mėgsti bendrauti su žmonėmis.
Gali apie save pasakyti, kad esi savarankiškas, nuovokus ir atsakingas.
Sugebi greitai įsisavinti naują informaciją.


Tobulėkite semdamiesi patirties profesionalioje įmonėje, dirbdami su įdomiais projektais 

#telenordi #aukštakokybė # patenkintiklientai #pagarbadarbuotojui

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Telenordi"

UAB "Telenordi" įsteigta 2009 m., šiuo metu yra vienas iš Lietuvos rinkos lyderių kontaktų centro paslaugų srityje. Šiuo metu turime virš 70 darbuotojų, kurie stengiasi prisidėti prie geresnio mūsų klientų aptarnavimo, naujų pardavimų, efektyvesnių vidinių procesų. TELENORDI dirba pagal aukštus veiklos standartus, turi kompetetingą personalą, pažangią techninę bazę, orientuota į ilgalaikės vertės kūrimą mūsų klientams, partnerišką bendradarbiavimą. Ženklus klientų skaičius, iš kurių nemažai dalis yra Baltijos šalių rinkų lyderiai, tai patvirtina savo lojalumu. Vertiname tai ir saugome klientų pasitikėjimą. Įmonė turi nepriekaištingą reputaciją darbo rinkoje.
Kviečiame apsilankyti mūsų interneto svetainėje ir pasižiūrėti tai ką siūlome savo būsimiems kolegoms: www.telenordi.lt/lt/apie-telenordi/karjera
Informacija apie UAB "Telenordi"
1769 €
Vid. atlyginimas bruto
(98% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Laurynas Savickas

Other company job ads: