UAB „Pačiolio prekyba“

PARDAVIMŲ TELEFONU VADYBININKAS (-Ė) - DUOMENŲ BAZIŲ AMINISTRATORIUS (-Ė)

600-5000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Pačiolio prekyba“

Darbo pobūdis

Buhalterinių kursų, seminarų, periodinių leidinių, knygų, norminių aktų sąvadų pardavimas telefonu;
Pirkėjų konsultavimas telefonu, pasiūlymų klientams formavimas, derybos;
Naujų klientų paieška.
Duomenų bazių formavimas, priežiūra ir kiti vadovo pavesti darbai.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Gebėjimas dirbti individualiai ir komadoje;
Savarankiškumas, atsakingumas, iniciatyvumas;
Komunikabilumas, geri bendravimo įgūdžiai;
Orientacija į rezultatą ir tikslą;
Sugebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją;
Kompiuterinis raštingumas (MS Office ypač excel).
Privalumas: patirtis pardavimų srityje, ypač telefonu.

Konkurencingą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo pasiektų darbo rezultatų;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

600-5000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Fiksuotas atlyginimas + priedai priklausantys nuo padavimų rezultatų.

UAB „Pačiolis“ – viena didžiausių Lietuvos įmonių, teikianti paslaugas apskaitos ir mokesčių srityse. Bendrovė įkurta 1993 m. Pagrindinės Bendrovės veiklos kryptys – mokymas ir leidyba. UAB „Pačiolio prekyba“ yra dukterinė UAB „Pačiolis“ įmonė, užsiimanti mokymo ir leidybos produktų pardavimu bei platinimu. Įmonės pirkėjai – daugiau kaip 10 000 Lietuvos įmonių, organizacijų darbuotojų ir privačių asmenų.
informacija apie UAB „Pačiolio prekyba“
1042 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.