Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Baltic American Concord“ įmonių grupė

Pardavimų vadovas (B2B, eksportas)

Nuo 2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Ukmergė, Kėdainiai, Jonava - „Baltic American Concord“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Jūs būsite atsakingas (-a) už pardavimų strategijos formavimą ir jos įgyvendinimą, naujų klientų/atstovų paiešką bei efektyvų bendradarbiavimą su esamais partneriais, esamų užsienio pardavimo atstovų darbo proceso kontrolę ir tikslų jiems kėlimą, klientų poreikių, konkurencinės aplinkos nuolatinį stebėjimą ir analizę, naujų įrenginių įvedimą į rinką, įmonės atstovavimą parodose ir kt.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
  • Turite aukštąjį išsilavinimą;
  • Turite sėkmingos vadovo darbo patirties B2B pardavimuose užsienienio rinkose (3+, inžinierinis produktas /paslauga būtų privalumas);
  • Puikiai mokate anglų bei rusų kalbas (žodžiu ir raštu);
  • Suprantate verslo procesus, turite pardavimų proceso įgyvendinimo patirties;
  • Gebate indentifikuoti kliento poreikius ir rasti tinkamiausią sprendimą;
  • Gebate dirbti komandoje, turite puikius derybinius įgūdžius;
  • Turite stiprią vidinę motyvaciją, gebate inicijuoti ir valdyti pokyčius;
  • Turite B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą, priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų bei kitas naudas;
  • Įdomų ir atsakingą darbą patikimoje ir sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Lankstų darbo grafiką - galimybę dalį laiko dirbti iš namų;
  • Įmonės automobilį.

Atlyginimas

Nuo 2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galutinis atlyginimo dydis priklausys nuo pasirinkto kandidato kompetencijų.

UAB „UMP technika“ – nuo 2004 m. sėkmingai dirbanti inžinerinių įrenginių gamybos įmonė, priklauso „Baltic American Concord“ įmonių grupei, jungiančiai apie 400 darbuotojų. Įmonės specializacija – hidraulinių briketavimo presų, smulkintuvų, automatinių pakavimo linijų ir kitų nestandartinių įrenginių projektavimas, gamyba bei aptarnavimas.
Gaminama įranga suteikia puikią galimybę prisidėti prie ekologiškų ir progresyvių energijos panaudojimo formų, užtikrinant tiek ekonominį efektyvumą, tiek moraliai atsakingą požiūrį į gamtos išteklių taupymą ir panaudojimą. Įmonės produkcija yra parduodama Lietuvoje, eksportuojama į Europos, Azijos ir Šiaurės Amerikos šalis.