Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras"
More about company »

PARDAVIMŲ VADOVAS (dažai)

Nuo 1400 Eur
Kaunas - UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras"

Darbo pobūdis

  • Rinkos analizė, klientų poreikių išsiaiškinimas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, derybos, sutarčių rengimas;
  • Klientų konsultavimas, įmonės naujienų pristatymas, sprendimų ieškojimas;
  • Gerų santykių palaikymas su gamyklomis, rangovais, metalo konstrukcijų gamintojais.

Reikalavimai

  • Organizuotumas;
  • Panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

  • Puikią motyvacinę sistemą;
  • Mokymus;
  • Automobilį.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 1400 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

CVKaunas atrankų grupės klientei - įmonei, prekiaujančiai dažais, skirtais pramonei, darbui Kaune reikalingas: