Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MEDIKATUS“

Pardavimų vadovas (-ė) darbui su prekybos tinklais

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „MEDIKATUS“

Darbo pobūdis

Būsi atsakingas (-a) už:
  • Komercinių pasiūlymų ir sutarčių ruošimą prekybos tinklams
  • Reklaminės kompanijos valdymą
  • Rinkos poreikių analizę, kainodaros planavimą
  • Naujų klientų paiešką
  • Bendravimą su užsienio partneriais
  • Vidinių informacijos procesų valdymą

Reikalavimai

Mes tikimės, kad:
  • Turi panašios darbo patirties
  • Gerai moki anglų kalbą
  • Turi puikius darbo kompiuteriu ir EXCEL įgūdžius
  • Degi noru dirbti ir realizuoti save
  • Pasižymi greita orientacija, kruopštumu ir atsakingumu
  • Gebi “generuoti” įdėjas
  • Gali dirbti pilnu etatu

Mes jums siūlome

Mes siūlome:
  • Naudingą patirtį
  • Dinamišką darbą bei užduočių įvairovę
  • Draugišką kolektyvą, palaikymą bei tobulėjimą kartu
  • Jaukų biurą
  • Skatinimą ir priedus, priklausančius nuo pasiektų rezultatų

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Pagal patirtį ir kompetenciją.

Mūsų įmonės vertybės tai laiko patikrinta kokybė, patikimumas ir saugumas, inovacijos ir draugiškumas gamtai.
Siūlome platų spektrą mūsų kruopščiai atrinktų produktų: dermatologinės ir natūralios kosmetikos, namų kvapų, ekologiškų namų puoselėjimo priemonių.
Didžiuojamės dirbdami su pasaulyje pripažintais gamintojais. Per 13 darbo metų Lietuvoje subūrėme didelį savo vartotojų ratą ir užsitarnavome jų pasitikėjimą. Visada stengiamės kuo geriau suprasti kiekvieno pirkėjo poreikius ir pageidavimus, konsultuoti ir patarti iškilus klausimams ne tik prieš perkant, bet ir produktų naudojimo metu.
Mūsų partneriai: “Maxima”, “Šilas”, “Pigu.lt” ir kt.
informacija apie UAB „MEDIKATUS“
4
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2014 m.