Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vetma“
More about company »

Pardavimų vadovas (-ė) galvijininkystės, kiaulininkystės, paukštininkystės sektoriams

Kaunas - UAB „Vetma“

Darbo pobūdis

Produktų, pašarų, žaliavų, priedų pardavimų organizavimas esamiems ir naujiems klientams;
Produktų poreikio formavimas, rinkos analizė ir vertinimas;
Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas, atsiskaitymų kontrolė;
Veiklos planavimas, tikslų išsikėlimas ir įgyvendinimas;
Rinkos analizė, naujų idėjų siūlymas, įgyvendinimas;

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas veterinarinis, gyvulininkystės technologo (privalumas);
Rinkos supratimas ir žinojimas, 3 metų darbo sektoriuje patirtis;
Veiklos ir pardavimų organizavimas;
Pardavimų ir komunikacijos įgūdžiai;
Organizuotumas, savarankiškumas, atsakingumas,entuziazmas;
Kompiuterinis raštingumas- pažengęs;
Vairuotojo pažymėjimas, vairavimo patirtis.

Mes jums siūlome

Savarankišką, įdomų ir atsakingą darbą;
Darbo priemones įskaitant transportą;
Galimybę tobulėti, socialines garantijas;

Informuosime tik atrinktus kandidatus;
Garantuojame konfidencialumą.
Jus nesudominano - rekomenduokit draugui!

Atlyginimas

Derybų klausimas
UAB „Vetma“

UAB „Vetma“

Didmeninė prekyba veterinariniais vaistais, biopreparatais, funkciniais papildais, superpremium klasės pašarais. Atstovavimas kompanijų tokių kaip Affinity pet care, Vetpharma Animal Health, OPKO, ICF, Supplexan, Dyntec ir kitų, prekyba profesionaliu gyvūnų pašaru, prekiniais ženklais ADVANCE, LIBRA, Brekkies, True Instict.