Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Atticae“

Pardavimų vadovas (-ė)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Atticae“

Pagrindinės Jūsų atsakomybės:

Pardavimų ir marketingo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
Pardavimų vystymas užsienio rinkose: naujų pardavimo kanalų paieška, bendradarbiavimo plėtojimas ir palaikymas;
Pardavimų proceso organizavimas ir kontrolė;
Konkurentų ir pardavimo rezultatų analizė;
Įmonės atstovavimas tarptautinėse parodose.

Reikalavimai:

Aukštasis išsilavinimas, privalumas- techninis;
Puikios lietuvių, anglų, rusų kalbų žinios;
Puikūs bendravimo, organizaciniai, derybiniai įgūdžiai;
Gebėjimas greitai priimti sprendimus, stipri orientacija į rezultatus, gebėjimas organizuoti, planuoti savo užduotis, savarankiškumas ir atsakingumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Galimybė vykti į komandiruotes.

Įmonės Jums siūlo:

Įdomų ir atsakingą darbą stiprioje gerai žinomoje kompanijoje;
Dinamišką, kupiną iššūkių ir profesinio augimo darbo aplinką;
Galimybę prisidėti prie verslo vystymo ir plėtros;
Realias karjeros galimybes;
Profesionalų ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas
Atlygį sudarys fiksuota dalis + motyvacinė dalis, priklausanti nuo rezultatų.

Mūsų klientė – įmonė užimanti biotechnologijų ir vandenvalos sričių rinkos lyderio pozicijas, turinti modernią gamybinę-technologinę bazę.

"Atticae"- individualiai pritaikyti personalo atrankos bei darbo teisės sprendimai. Kiekvienas karjeros ar verslo kelias yra unikalus, todėl klientams padedame nupiešti išskirtinį jų sėkmės žemėlapį.