Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ERGOVENT“

PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė)

2500-3500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ERGOVENT“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus dalyvavimas kuriant ir įgyvendinant plėtros strategiją: naujos rinkos, distribucijos kanalai, kainodaros politika, pardavimų planai, komunikacija;
  • Ilgalaikių, prasmingų santykių palaikymas su esamais B2B klientais;
  • Distributorių paieška užsienio rinkose, derybų vedimas, sutarčių pasirašymas;
  • Įmonės atstovavimas tarptautinėse parodose;
  • Užduočių formavimas pavaldiems darbuotojams.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sėkminga pardavimų proceso organizavimo ir valdymo darbo patirtis (bent 3 metai);
  • Plėtros užsienio rinkose organizavimo patirtis;
  • Nepriekaištingi komunikaciniai ir derybų vedimo įgūdžiai;
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai (žodžiu ir raštu), rusų k. - privalumas;
  • Planavimo, prioritetizavimo, darbo organizavimo gebėjimai;
  • Komunikabilumas, gebėjimas prisiimti lyderio atsakomybę, prezentaciniai įgūdžiai;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Excel, Word, PowerPoint);
  • Aukštasis išsilavinimas;

Mes jums siūlome

  • Įdomų darbą ir motyvuojantį atlygį;
  • Visas darbui reikalingas priemones (įskaitant automobilį)
  • Malonią ir šiuolaikišką darbo aplinką;

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. į rankas
Atlygį sudarytų fiksuota dalis ir priedai nuo pardavimų.

Įmonė projektuoja, gamina ir platina priglaistomus gipsinius oro srauto difuzorius, skirtus vėdinimo sistemoms. Produktas techniškas, novatoriškas ir iki detalių ištobulintas. Įmonė jauna, bet turinti ambicingus plėtros planus. Ieškome patyrusių smegenų, rankų ir kojų, kad kartu juos įgyvendintume. Pasikalbėkime...

informacija apie UAB „ERGOVENT“
2
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.