UAB „M.A.D Group Baltic“

Pardavimų Vadovas (-ė)

1200-1900 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „M.A.D Group Baltic“

Darbo pobūdis

Aktyviai ieškoti naujų verslo klientų užsienio rinkose; Atstovauti įmonės interesus ir savarankiškai vesti derybas susitikimuose su potencialiais klientais;
Kurti ilgalaikius santykius su naujais ir esamais klientais;
Kokybiškai aptarnauti turimą verslo klientų portfelį;
Siekti nustatytų pardavimo tikslų;
Bendradarbiauti su kitais bendrovės padaliniais.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis pardavimų srityje;
Pardavimų technikos išmanymas ir taikymas praktikoje su užsienio ir Lietuvos klientais;
Gebėjimas analizuoti klientų poreikius, strategiškas mąstymas ir operatyvus sprendimų priėmimas;
Gebėjimas pasiekti ambicingų rezultatų pardavimuose;
Noras tobulėti ir mokytis;
Puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
Anglų kalbos mokėjimas (privaloma).

Įvairiapusišką ir dinamišką darbą profesionalioje ir į rezultatą orientuotoje komandoje;
Tobulėjimo galimybes sparčiai besiplečiančioje įmonėje;
Įvedimo programą, intensyvius vidinius mokymus;
Visas socialines garantijas;
Stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo jūsų darbo rezultatų.

Atlyginimas

1200-1900 €/mėn. į rankas

M.A.D Group Baltic – įmonė vykdanti įvairius projektus Europoje ir Skandinavijos šalyse. Siūlome visų tipų vamzdynų sistemų montavimo, izoliavimo ir gaminimo paslaugas.