Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
GARANT GROUP
More about company »

Pardavimų vadovas (-ė) (Laivų aprūpinimas)

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - GARANT GROUP

Darbo pobūdis

  • vadovavimas Pardavimų skyriaus komandai;
  • pardavimų strategijos valdymas: bendradarbiavimo su klientais politikos nustatymas;
  • pardavimų proceso tobulinimas, derybų su strateginiais klientais vedimas;
  • skyriaus ilgalaikių ir trumpalaikių tikslų nustatymas, užduočių formavimas, KPI nustatymas, motyvacinės sistemos vystymas;
  • pardavimų skyriaus komandos derybinių, planavimo, produktų įvedimo į rinką ir kt. įgūdžių ugdymas.

Reikalavimai

  • tarptautinių pardavimų patirtis vadovo (-ės) pozicijoje;
  • produktų asortimento valdymo bei derybų su strateginės reikšmės klientais/partneriais vystymo patirtis;
  • komandos valdymo patirtis: gebėjimas formuoti tikslus, rasti geriausias priemones, nustatyti KPI, skatinti motyvaciją;
  • gebėjimas inicijuoti ir valdyti pokyčius;
  • lyderystė, strateginis požiūris į sprendimų priėmimą ir gebėjimas argumentuotai pagrįsti ilgalaikius sprendimus;
  • puikūs anglų kalbos įgūdžiai (rusų kalba – privalumas).

Mes jums siūlome

  • strategiškai svarbią Pardavimų vadovo (-ės) poziciją savo srityje lyderiaujančioje įmonėje;
  • konkurencingą atlygį, vadovo pozicijai skirtus priedus prie atlygio, mokymus, dalyvavimą parodose ir kt.;
  • galimybę tiesiogiai prisidėti prie įmonės plėtros ir dalyvauti strateginių sprendimų priėmime.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas
Vadovo pozicijai skirti priedai prie darbo užmokesčio.

Įmonė veiklą vykdo daugiau kaip dvidešimt metų.
Kompanijos pagrindinė veikla susijusi su laivų remontu ir techniniu aptarnavimu.
Informacija apie GARANT GROUP
1918 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
30
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 865 €
25% uždirba 865-1585 €
25% uždirba 1585-2956 €
25% uždirba nuo 2956 €
Vadovas: Vasilij Pigarev