Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ARVI partnerystė
More about company »

Pardavimų vadovas (-ė)

Marijampolė - ARVI partnerystė

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su esamais klientais, naujų klientų paieška, sutarčių derinimas;
  • Pirkimų bei pardavimų strategijų formavimas ir įgyvendinimas;
  • Pardavimo planų sudarymas, jų įgyvendinimo užtikrinimas;
  • Pardavimo procesų prekybos tinklams valdymas;
  • Kasdienių prekybos operacijų planavimas ir organizavimas;
  • Pardavimo kanalų analizavimas, vertinimas, naujų paieška;
  • Nuolatinė rinkos, konkurencinės aplinkos analizė;
  • Biudžeto valdymas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas vadybos, rinkodaros srityse;
  • Prekybos sistemos suvokimas, išmanymas;
  • Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis su prekybos tinklais (greitai gendantys produktai būtų privalumas);
  • Vadovavimo, darbų organizavimo profesiniai įgūdžiai;
  • Derybinio meno patirtis, iniciatyvumas, komunikabilumas;
  • Anglų kalbos žinios, laisvas bendravimas;
  • Rusų kalbos žinios būtų privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį,
darbo užmokestį;
  • Darbą šiuolaikiškoje, modernioje įmonėje.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

„ARVI KALAKUTAI“ savo veiklą pradėjo 2004 m. ir yra vienintelė Baltijos šalyse specializuota kalakutų skerdimo ir jų mėsos perdirbimo įmonė, kurios gaminiai tiekiami Lietuvos prekybos tinklams bei eksportuojami į Latviją, Estiją, Daniją, Belgiją, Vokietiją, Angliją, Suomiją, Švediją ir kitas Europos šalis. Įmonė turi savo parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje. Kokybiškos produkcijos gamybai įmonė pasirinko Olandijos bendrovės „Stork“ įrangą. „ARVI KALAKUTAI“ per metus perdirba per 7000 tonų kalakutienos.
Bendrovės kalakutų skerdimo ir mėsos perdirbimo technologijos atitinka aukščiausius ES reikalavimus, įdiegta RVASVT (HACCP) programa. Įmonė yra gavusi ES veterinarijos sertifikatą, o BRC (British Retail Consortium) Global Standard sertifikatas atnaujinamas kiekvienais metais. Šiandien mūsų asortimentą sudaro daugiau nei 100 įvairiausių kalakutienos gaminių, kurie nuolat įvertinami aukščiausiais apdovanojimais tarptautinėse parodose.