PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė)

1400-1600 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Vilkaviškis - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Darbo vieta - Marijampolėje.

Ieškome pardavimų komandos vadovo, norinčio ir galinčio prisijungti prie ambicingos bei augančios kompanijos, kurio pagrindinės atsakomybės būtų:
  • Pardavimų komandos darbo planavimas, organizavimas ir valdymas;
  • Pardavimų vystymas Lietuvoje ir užsienio rinkose - Vokietija, Olandija, Lenkija ir kt.: naujų pardavimo kanalų paieška, bendradarbiavimo plėtojimas ir palaikymas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, derybos, sutarčių sudarymas;
  • Pardavimų proceso organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (vadybos/rinkodaros srityse);
  • Sėkminga, ne mažesnė nei 2 metų patirtis B2B pardavimų srityje;
  • Vadovaujamo darbo patirtis;
  • Puikios lietuvių ir rusų kalbų žinios;
  • Gebėjimas greitai priimti sprendimus, stipri orientacija į rezultatus, gebėjimas organizuoti, planuoti užduotis, savarankiškumas ir atsakingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Galimybė vykti į komandiruotes.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomos apmokamos atostogos

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai
  • Įdomų ir atsakingą darbą stiprioje augančioje kompanijoje;
  • Finansinius priedus, priklausančius nuo rezultatų;
  • Dinamišką, kupiną iššūkių ir profesinio augimo darbo aplinką;
  • Galimybę prisidėti prie verslo vystymo ir plėtros;
  • Profesionalų ir draugišką kolektyvą;
  • Visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti;
  • Kitas priemones, reikalingas darbui, įskaitant automobilį;

Atlyginimas

1400-1600 €/mėn. į rankas
Priedai už pasiektus rezultatus.

„Hirelabas“ įmonių grupė

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.
See all ads of this company (10)