Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AMSTON"
More about company »

PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė) (Paslaugų sektorius)

Vilnius - UAB "AMSTON"

Darbo pobūdis

  • Naujų verslo plėtros galimybių paieška, iniciavimas ir įgyvendinimas
  • Įmonės darbo įrankių, procesų ir strategijos tobulinimas
  • Paslaugų pardavimo proceso organizavimas ir įgyvendinimas
  • Konsultuojamų įmonių veiklos analizė, ir rekomendacijų teikimas ES investicijų įdarbinimo srityje
  • Įmonės teikiamų paslaugų spektro plėtimas
  • Pardavimų komandos darbo organizavimas ir koordinavimas

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas finansų, ekonomikos ar vadybos srityse
  • Patirtis, rengiant investicijų pritraukimo paraiškas, verslo planus, galimybių studijas, rinkų analizes, verslo vystymo strategijas, bent 3 metai
  • Strateginio įmonių konsultavimo patirtis
  • Pardavimų, verslo procesų, verslo aplinkos išmanymas
  • Puikūs analitiniai, derybiniai, planavimo, bendravimo įgūdžiai
  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai

Mes jums siūlome

  • Darbą savo srityje pirmaujančioje įmonėje
  • Nuolatinį tobulėjimą
  • Į darbuotojus orientuotą įmonės kultūrą
  • Galimybę realizuoti savo idėjas ir pasiūlymus
  • Darbą su įdomiais projektais, išskirtiniais klientais

Amston yra personalo atrankų įmonė, teikianti vadovų ir specialistų paieškos, atrankos ir vertinimo paslaugas verslo klientams. Mūsų tikslas – padėti pasirinkti geriausią: darbuotoją, sprendimą personalo valdyme, partnerį personalo atrankose ir patarėją santykiuose su darbuotojais.

Personalo atrankų įmonės „Amston“ klientė – strateginės plėtros konsultacijų bendrovė sėkmingai veikianti Lietuvoje daugiau nei dešimt metų bei teikianti klientams aukštos pridėtinės vertės ir inovatyvius konsultacijų sprendimus. Šiuo metu prie įmonės kviečiamas prisijungti: