Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Job in Logistics
More about company »

PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė) (Rusija ir Vidurinė Azija, transporto/ logistikos paslaugos)

Vilnius - Job in Logistics

Darbo pobūdis

Įmonės teikiamų transporto ir logistikos kompleksinių paslaugų pardavimo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas (kroviniai gabenami iš Europos į Rusiją, Kazachiją, Uzbekiją, Kirgiziją, Tadžikiją, Turkmėniją, Azerbaidžaną);
Ryšių su esamais klientais palaikymo ir naujų verslo klientų paieškos vykdymas;
Pardavimų skyriaus darbo organizavimas, koordinavimas, kontrolė;
Rinkos poreikių ir pokyčių bei konkurentų analizė.

Reikalavimai

Darbo patirtis organizuojant pardavimus transporto ir logistikos srityje;
Gebėjimas motyvuoti komandą ir prisiimti atsakomybę už rezultatus;
Puikūs organizaciniai, derybiniai ir planavimo įgūdžiai;
Labai geras rusų kalbos mokėjimas, anglų k. - privalumas;
Iniciatyvumas, pozityvumas, atsakingumas;
Puikus pardavimų procesų ir verslo vystymo NVS regione išmanymas.

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje;
Puikias darbo sąlygas ir motyvuojantį atlyginimą.

Konfidencialumą garantuojame.

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
www.JobinLogistics.eu
Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientė – tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas, prie savo kolektyvo kviečia prisijungti pardavimų srities profesionalą.