UAB „Krispo“

PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė) SKANDINAVIJOS RINKAI

1000-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Krispo“

Darbo pobūdis

Rinkos analizė;
Potencialių klientų paieška;
Komunikacija su klientu;
Įmonės paslaugų pardavimas;
Potencialių projektų, sutarčių analizė;
Derybos.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas pardavimų, marketingo ar vadybos srityje;
Darbo patirtis pardavimų srityje Skandinavijos rinkoje;
Тurite sėkmingos B2B pardavimų patirties;
Užsibrėžtų tikslų siekimas;
Greita orientacija, informacijos įsisavinimas;
Organizuotumas, savarankiškumas, iniciatyvumas;
Nepriekaištinga anglų kalba žodžiu ir raštu;
Vykimas į komandiruotes.

Įmonė siūlo

Atsakingą, idomu, aktyvų darbą.
Аtlyginimą, priklausantį nuo rezultatų.
Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ priedai nuo pardavimų

Siūlome Jums perspektyvų darbą augančioje prabangių namų kvapų įmonėje UAB „Krispo“.

Klientams pateikiame tik aukštos kokybės kvapus namams, žvakes ir kūno priežiūros priemones iš Prancūzijos, Ispanijos, Italijos. Dirbame su tokiais prekiniais ženklais, kaip „Locherber Milano“, „Culti Milano“, „Cereria Molla 1819“, „Antoine Parfums“, „Parco1923“, „Officina delle Essenze“, „Compagnie de Provence“.

Siekiame aukščiausio įvertinimo aptarnavimo srityje ir norime įtikti net reikliausiam pirkėjui, todėl savo gaminius atrenkame itin kruopščiai ir atsakingai.
informacija apie UAB „Krispo“
1997 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
54
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1196 €
25% uždirba 1196-1486 €
25% uždirba 1486-2238 €
25% uždirba nuo 2238 €