Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Telia
More about company »

Pardavimų vadovas (-ė) Verslo centrams B2B

Kaunas - Telia

Mes esame

„Telia“ Kaune ieško B2B verslo centrų pardavimų specialisto (-ės), kuris (-i) sustiprintų komandą savo talentu ir patirtimi. Aš esu Vadimas Staniulėnas – „Telia“ Verslo centrų ir klientų pritraukimo komandos vadovas. Mūsų komandą sudaro unikalūs ir talentingi žmonės. Jei terminai „pardavimų žvėris“, „nesustabdomas“ - apie tave, tai reiškia, kad laikas ir tau tapti mūsų komandos nariu.Tavo naujas iššūkis?Šią darbo vietą skiriame pardavimų vadovui dirbančiam su Kauno ir Klaipėdos regionų verslo centrais. Kaip ir kiekvienas mūsų pardavimų vadovas, klientams jis bus dėmesingas, sugebės išryškinti ir pateikti jų poreikius atitinkančius pasiūlymus.

Ieškome žmogaus, kuris mąstytų nestandartiškai ir labai mėgtų kurti bei pritaikyti naujus veiklos metodus. Svarbiausia tavo darbo sritis –IT (serveriai (fiziniai/virtualūs/CLOUD, WI-Fi, LAN įranga, darbo vieta). Tinklo infrastruktūros projektų valdymas, sutarčių sudarymas, konkurentų analizė.

Tau bus pasiekiamas visas mūsų produktų ir paslaugų portfelis bei kompetentinga pagalba (techninė, finansų, teisinė kompetencija).Koks esi Tu?

Esi atsakingas (-a), komunikabilus (-i), kruopštus (-i), mąstai strategiškai ir vertini bendradarbiavimą. Su klientais labiau patinka bendrauti ne telefonu, o susitikus. Esi, savarankiška, nepriklausoma ir labai veržli asmenybė, tuo pat metu esi komandos žaidėjas (-a), kuriam artima įtraukianti komandinė dvasią. Labai vertinu ryžtą siekti rezultatų, smalsumą ir kūrybiškumą.

Tavo asmenybė:· Analitinio mąstymo

· Proaktyvus (i)

· Kruopštus (i)

· Orientuotas (-a) į rezultatus

· Atsakingas (-a)

· Atviras (-a) iššūkiams

· Noriai ir greitai mokaisi naujų dalykų.Tavo patirtis:· Pardavimų srityje

· IT srityje, telekomunikacijų (fiksuoto ir mobiliojo ryšio tinklų) srityje

· Puikiai gebate užmegzti ir palaikyti santykius su įmonių aukščiausio lygmens vadovais bei savininkais

· Esate orientuotas (-a) į klientą ir rezultatus, imlus, pozityvus ir siekiate tobulėti

· Puikūs bendravimo įgūdžiai lietuvių kalba (anglų kalba)

· Vairuotojo pažymėjimas (B)Susidomėjai?Jei nori tapti mūsų komandos nariu, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą! Nori sužinoti daugiau? Skambink telefonu arba rašyk man
Telia

Telia

Everything we do is about bringing the world closer through technology. Our 20,000 talented colleagues serve millions of customers every day in one of the world’s most connected regions. We’re empowering people, companies and societies. This is our business. Our passion. Our home. Welcome to Telia, the home of your next big opportunity and a place where everyone can be themselves with equal access to opportunities.

Similar job ads: