Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Solet Technics"
More about company »

PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė)

Vilnius - UAB "Solet Technics"

Vertės pasiūlymas naujajam kolegai:

Ilgalaikės karjeros perspektyvos versle, prisidedančiame prie tvarios visuomenės kūrimo; profesinių idėjų ir savirealizacijos ambicijų įgyvendinimas vienoje iš sparčiausiai besivystančių ekonomikos sričių.
Darbo sąlygos ir priemonės, atlygis, finansinės motyvacijos priemonės ir nefinansinės motyvacijos sistemos bei kiti svarbūs dalykai visiškai atitinka vadovo pozicijos atsakomybę mūsų kompanijoje.

Pagrindinės atsakomybės:

Saulės elektrinių, fotovoltinės įrangos ir su tuo susijusių paslaugų pardavimas, siekiant pardavimo planuose numatytų tikslų. Taip pat teks vadovauti pardavimo profesionalų komandai, planuoti ir įgyvendinti rinkodaros veiksmus – prisidėti prie viešinimo kampanijų, atstovauti įmonę parodose, konferencijose, renginiuose. Pardavimų infrastruktūros vystymas ir valdymas (CRM ir pan.) – būtina pareiga. Įprastos funkcijos - pardavimų rezultatų, konkurentų veiksmų analizė, rangos projektų įgyvendinimo planavimas ir valdymas ir kt. - neturėtų Jums būti naujiena.

Kam ši pozicija tiktų labiausiai?

Jei turite aukštąjį ekonominį ar techninės pakraipos išsilavinimą, solidžią patirtį pardavimų srityje ir gebate vadovauti komandai, tuomet neabejojame, kad esate ir puikus derybininkas, savarankiškai planuojantis savo laiką ir siekiantis užsibrėžtų tikslų. Raštingumas ir užsienio kalbos žinios šiame darbe būtinos, kaip ir darbo kompiuteriu įgūdžiai bei vairuotojo pažymėjimas. Jūsų domėjimąsi pažangiomis technologijomis ir tvaraus ryšio su gamta nuostatas laikysime dideliu privalumu.

Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (C.V.) iki 2018 m. balandžio 14 d. el.paštu.
Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame.
Kviesime susitikti tik kandidatus, mūsų manymu, geriausiai atitinkančius lūkesčius.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "Solet Technics"

UAB "Solet Technics"

Solet Technics - saulės elektrinių ekspertai. Saulės šviesos energija „Solet Technics“ sprendimų dėka virsta elektra ir keliauja gyventojams tiek nuo individualių namų stogų, tiek iš didžiulių elektrinių parkų. Draugiška, visada patarianti komanda įrengia fotovoltines sistemas ir priemones elektrai iš atsinaujinančių energijos išteklių naudoti. Per šešerius savo veiklos metus įrengėme per 100 saulės jėgainių. „Solet Technics“ komanda savo darbe remiasi griežtais kokybės principais ir tiki, kad tik švari elektra yra mūsų planetos ateitis. Profesionalūs darbuotojai seka pasaulines inovacijas ir geriausius sprendimus įgyvendina savo veikloje, o žiniomis, patirtimi ir patarimais mielai dalijasi su visais. Didžiuojamės, kad dirbdami savo darbą, galime palengvinti gyvenimą klientams ir pasirūpinti visų mūsų ateitimi.
Sužinokite apie mus daugiau:
Solet Technics - mūsų saulėtos idėjos Jums.
Stipriname komandą ir kviečiame naujoką (-ę) šioms pareigoms:
Informacija apie UAB "Solet Technics"
1884 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
15
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Andrius Karazinas

Similar job ads: