Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Eljunga“
More about company »

PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė)

1200–1500 Eur
Vilnius - UAB „Eljunga“

Vertės pasiūlymas:

Įdomus, perspektyvus vadovo (-ės) darbas sėkmingoje įmonėje, patogus biuras, šiuolaikiškos darbo priemonės, susiklausęs kolektyvas, užtikrinantis gerai valdomus verslo procesus - patikimas užnugaris pardavimo komandai, siūlančiai vertę klientams. Mes užtikriname sąžiningą finansinės motyvacijos sistemą, tvirtas įmonės tradicijas, pagarbą Jūsų sprendimams ir asmenybei.
Aptarkime perspektyvas plačiau - siųskite savo gyvenimo aprašymą ir susitikime pokalbiui. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Atsakomybių sritys:

Dalyvauti formuojant pardavimų strategiją; užtikrinti būtinus veiksmus įmonės konkurencingumo didinimui: rinkos ir konkurentų analizė, pasiūlymai dėl naujų produktų įvedimo, kainodaros, klientų aptarnavimo standarto tobulinimas ir jo reikalavimų laikymosi kontrolė; dalyvavimas derybose su svarbiausiais įmonės klientais. Svarbi atsakomybė- vadovauti pardavimo vadybininkų komandai: nustatyti tikslus pardavimo vadybininkams; vertinti pasiekimus, ugdyti kompetencijas, tobulinti motyvacijos sistemą; užtikrinti skolų administravimo procesą.
Tikimės racionalaus efektyvumo didinimo, optimalaus kaštų valdymo bei inovatyvaus mąstymo.

Tikimės, kad

turite sėkmingos vadovaujančio/ pardavimų darbo patirties (3> m.); išmanote naujo produkto įvedimo procesą, suvokiate rinkodaros principus, esate stiprus derybininkas (-ė) ir ugdantis (-i) vadovas (-ė). Esame tikri, kad strateginis mąstymas, savarankiškas tikslo siekimas, planavimo įgūdžiai, patikimumas ir rūpestingas požiūris - tai Eljungos pardavimų vadovo (-ės) bruožai. Neabejojame, kad puikiai dirbate kompiuteriu, profesionaliai bendraujate ne tik su žmonėmis, bet ir su skaičiais, turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

Atlyginimas

1200–1500 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB „Eljunga“

UAB „Eljunga“

UAB “Eljunga” – įmonė, nuosekliai ir pelningai vystanti savo veiklą jau 21-erius metus. Verslo idėja tapo įmonių, naudojančių tranporto priemones, poreikis sumažinti transporto parko kaštus. Nuo pat veiklos pradžios atstovaujame pasaulyje žinomą Šveicarijos kompaniją „Aquametro MARINE & OIL “, gaminančią įvairių tipų kuro skaitiklius visoms transporto rūšims ir stacionariems objektams. Su laiku pradėjome gaminti savo pačių sukurtus įrenginius kuro kontrolei. Klientai mus vertina už sąžiningumą, dėmesį ir pasitiki mumis daugelį metų. Sužinokite daugiau:
Informacija apie UAB „Eljunga“
1045 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Artūras Giedraitis

Similar job ads: