UAB „LW group“

PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė)

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „LW group“

Darbo pobūdis

LW logistics yra įmonių grupės LW group dalis. Savo veiklą pradėję 2003 metais, šiandien esame sukūrę vieną pažangiausių logistikos paslaugų centrų valdančių nuosavą vagonų bei konteinerių parką. Kasdien pervežame žaliavas jūrų keliais ir geležinkeliais Vidurio Rytuose ir Azijoje. Esame globali įmonė, įkūrusi biurus Lietuvoje, Pietų Korėjoje, Kinijoje, Kazachstane, Turkijoje, kuriuose patyrusi daugiau nei 70 logistikos paslaugų profesionalų komanda nuolat ieško pačių geriausių logistinių sprendimų.

Jeigu Tu esi ambicinga (-s), komunikabili (-us) ir nuolat ieškanti (-s) iššūkių, ši pozicija kaip tik Tau! Mes ieškome žmogaus, kuris nemėgtų rutinos, nebijotų ieškoti naujų sprendimų ir galimybių. Tai ne tipiška pardavimų pozicija, kurioje darbuotojas nepaleidžia telefono ragelio, tai įtemptas analitinis darbas, kuris apima rinkos analizę bei derybas. Šioje pozicijoje nebūtina patirtis logistikos srityje, mums svarbiausia Tavo pardavimų patirtis, platus požiūris, didelės ambicijos, mokėjimas dirbti komandoje ir atsakomybės jausmas.

Darbo specifika:

  • Ieškoti būdų, kaip didinti įmonės teikiamų logistikos paslaugų pardavimus
  • Žaliavų srautų analizė ir naujų maršrutų paieška
  • Komunikavimas su klientais, tiekėjais ir tarpininkais (uostai, terminalai, muitinės, geležinkelių kompanijos)
  • Nuolatos analizuoti rinkos situaciją, planuoti ir įgyvendinti pardavimų skatinimo veiksmus
  • Palaikyti tamprius verslo ryšius su esamais klientais
  • Identifikuoti potencialius naujus verslo klientus, inicijuoti ir kurti ilgalaikius verslo santykius
  • Atstovauti įmonės interesus ir vesti derybas su partneriais ir klientais
  • Koordinuoti vykdomus pardavimų projektus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sėkminga, įrodymais grįsta B2B pardavimų darbo patirtis
  • Darbo NVS ir Kinijos rinkose patirtis - privalumas
  • Puikios rusų bei anglų kalbų žinios
  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas
  • Puikūs komunikaciniai gebėjimai ir derybų vedimo įgūdžiai
  • Planavimo, prioritetizavimo, darbo organizavimo gebėjimai
  • Analitinis mąstymas, gebėjimas spręsti kompleksines problemas
  • Savarankiškumas priimant sprendimus.

Įmonė siūlo

  • Konkurencingą ir motyvuojantį darbo užmokestį
  • Mokymus darbo vietoje
  • Tarptautinius didelės apimties projektus, kurių -įgyvendinimas skatina profesinį tobulėjimą
  • Plačias verslo kelionių galimybes
  • Tarptautinį ir draugišką kolektyvą
  • Iniciatyvoms atvirą organizacijos kultūrą, kurioje daug dėmesio yra skiriama darbuotojų augimui
  • Įmonės renginius ir biuro naudas.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Atranką pradėsime vykdyti anksčiau nei baigsis skelbimo galiojimo laikas. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Daugiau informacijos apie mus ieškokite

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo turimų kompetencijų ir patirties.

LW group įmonių grupei priklauso keturi logistikos sprendimų produktai: LW logistics, LW trans, LW containers ir Vagon; bei tarptautinės žaliavų prekybos įmonė FE trade.

LW group savo veiklą pradėję 2003 metais, vadovaujamės principu – lyderiais tampa ne tie, kurie daugiausiai daro, bet tie, kurie dirba kokybiškai. Šiandien esame sukūrę vieną pažangiausių logistikos paslaugų centrų Rytų Europoje, valdančių nuosavą vagonų bei konteinerių parką. Kasdien mūsų veikla vyksta daugiau nei 50 pasaulio šalių Vidurio Rytuose ir Azijoje. Esame globali įmonė, įkūrusi biurus Lietuvoje, Pietų Korėjoje, Kinijoje, Kazachstane, Turkijoje, kuriuose patyrusi daugiau nei 70 logistikos paslaugų profesionalų komanda nuolat ieško pačių geriausių logistinių sprendimų.

Mes nuolatos augame ir kviečiame motyvuotus bei ambicingus specialistus prisijungti prie mūsų. Jei ieškai lanksčios ir dinamiškos organizacijos, kuri gali suteikti tobulėjimui palankią darbo aplinką ir galimybę pasiekti pasaulinę logistiką - prisijunkite ir aukite su mumis.
informacija apie UAB „LW group“
3490 €
Vid. atlyginimas bruto
(2X higher than LT average)
14
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.