Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ELFOKSAS“

Pardavimų vadovas (-ė)

1000-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ELFOKSAS“

Darbo pobūdis

  • Pardavimų komandos veiklos organizavimas, formavimas, motyvavimas ir rezultatų siekimas
  • Pardavimų strategijos kūrimas ir įgyvendinimas
  • Kainodaros formavimas ir rinkos monitoringas
  • Bendravimas su esamais klientais ir jų išlaikymas, naujų klientų paieška
  • Paslaugų kokybės gerinimas
  • Dalyvavimas įmonės verslo strategijos kūrime
  • Veiklos ir rezultatų analizė, ataskaitų ruošimas tiesioginiam vadovui

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (vadybos/rinkodaros) srityse
  • Ne mažiau 2 metų pardavimų vadovo patirtis (paslaugų pardavimo srityje – privalumas)
  • Puikios Lietuvių ir Anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu
  • Stiprios Vokiečių kalbos žinios – didelis privalumas
  • Stipri orientacija į tikslų įgyvendinimą ir gebėjimas siekti komandinių rezultatų
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office)
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Galimybė vykti į komandiruotes

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir atsakingą darbą sparčiai augančioje įmonėje
  • Galimybę tiesiogiai prisidėti prie verslo vystymo ir plėtros
  • Geras sąlygas panaudoti turimus profesinius įgūdžius ir nuolat ugdyti naujus
  • Visas priemones geriems darbo rezultatams pasiekti
  • Motyvuojantį atlyginimą ir bonusinę sistemą, atitinkantį sugebėjimus ir darbo rezultatus

Atlyginimas

1000-2500 €/mėn. į rankas

Falko Group yra įmonių grupė, teikianti įdarbinimo paslaugas Vakarų Europoje ir Skandinavijoje. Pagrindinės mūsų veiklos kryptys yra logistika, statyba, lengvoji pramonė ir sandėliavimas, tad visada turime darbo pasiūlymų šiose srityse.
informacija apie UAB „ELFOKSAS“
2777 €
Vid. atlyginimas bruto
(82% didesnis už LT vidurkį)
26
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.