Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ALANTIC“

PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė)

2000-3200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ALANTIC“

Darbo pobūdis

  • Naujų klientų ir projektų paieška Lietuvoje
  • Aktyvūs pardavimai (šalti skambučiai, susitikimai su klientais, komercinių pasiūlymų rengimas)
  • Klientų konsultavimas, vizitavimas
  • Sutarčių rengimas ir sudarymas

Reikalavimai

  • Bendradarbiavimo patirtis su B2B/B2G klientais
  • Kompetencija informacinių technologijų srityje
  • Gebėjimas užmegzti ir palaikyti santykius su aukščiausio lygmens vadovais
  • Aukštasis išsilavinimas
  • Anglų kalbos žinios ir geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)

Mes jums siūlome

  • Darbą inovatyvioje, labai greitoje ir kokybę itin vertinančioje įmonėje
  • Galimybę tobulėti dirbant įdomiuose, svarbiuose ir žinomuose projektuose ne tik Lietuvoje, Pabaltijyje, bet ir Skandinavijoje
  • Galimybę kelti kvalifikaciją - kolegos profesionalai visada pasirengę padėti
  • Darbą biure Vilniaus centre bei nuotolyje
  • Prisijunk prie mūsų – itin sparčiai, 7x per 2020-us metus augančios įmonės, į kurią su nerimu ir pagarba žiūri visos didžiosios Lietuvos IT paslaugų įmonės!

Atlyginimas

2000-3200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklauso nuo turimos kompetencijos ir patirties

IT paslaugų įmonė ALANTIC įsteigta 2018 metais sausį Vilniuje. Komandoje - ilgametę patirtį sukaupę specialistai, užtikrinantys profesionalias paslaugas klientams.
Mūsų pasiūlymo klientams pagrindas – aukščiausia paslaugų kokybė per veiklos automatizaciją, naudojant moderniausius IT įrankius.

Prisijunk prie mūsų – itin sparčiai, 7x per 2020-us metus augančios įmonės, į kurią su nerimu ir pagarba žiūri visos didžiosios Lietuvos IT paslaugų įmonės.
informacija apie UAB „ALANTIC“
3304 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
14
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.