AB „ŽEMAITIJOS PIENAS“

Pardavimų vadovas (-ė)

5786-8265 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AB „ŽEMAITIJOS PIENAS“

Darbo pobūdis

Darbe Jūs būsite atsakingas (-a) už:
Bendrovės pardavimų strategijos planavimą, vystymą ir įgyvendinimo kontrolę;
Bendrovės prekinių ženklų ir bendrovės įvaizdžio stiprinimo strategijos formavimą ir vystymą, inicijuojant ir įgyvendinant rinkodaros ir pardavimų projektus (vidaus ir užsienio rinkose);
Bendrovės trumpalaikių arba ilgalaikių komercinių projektų formavimą ir įgyvendinimą, organizuojant reikiamas procedūras, inicijuojant jų pakeitimus Bendrovėje.
Vadovavimą savo komandai, užduočių paskirstymą, atsižvelgiant į jų kompetencijas, rezultatus ir jų matavimą, prireikus, jų motyvavimą, mokymą;
Paslaugų kokybės lygio sisteminį užtikrinimą;
Atsiskaitymų už parduotą produkciją kontrolę;
Dalyvavimą svarbiose derybose su Partneriais.

Darbo vieta - Telšiuose, sudarant galimybę dalį laiko dirbi iš gyvenamosios vietos.

Reikalavimai darbuotojui

Ne mažesnė kaip 2 metų vadovaujamo darbo patirtį pardavimų ir/ar rinkodaros srityje ir puikūs įgūdžiai formuojant bei įgyvendinant rinkodaros ir pardavimų strategijas;
Gebėjimas motyvuoti, įgalinti žmones bei užtikrinti darnų komandos darbą; puikiai pravesti aukščiausio lygio derybas, tiek su Lietuvos, tiek su užsienio partneriais;
Darbo patirtis greito apyvartumo prekių pardavimo sektoriuje;
Anglų kalbos žinios ne žemesniu kaip C1 lygiu, kitos užsienio kalbos žinios - privalumas.

Siūlome

Perspektyvų ir įdomų darbą;
Papildomą naudų paketą;
Kolegų patirtį ir patarimus;
Galimybę augti kartu su įmone bei realizuoti savo idėjas;
Galimybę kelti kvalifikaciją;
Metinis darbo užmokestis iki 99 180 eur (neatskaičius mokesčių).

Atlyginimas

5786-8265 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlygis nurodytas neatskaičius mokesčių, mokama kartą per mėnesį, darbuotojui sutikus. Priklausomai nuo Jūsų darbo rezultatų bus mokama iki 35% dydžio skatinamoji išmoka: bonusai ir komisiniai nuo pasiektos apyvartos prieaugio.

Kviečiame dirbti kartu su viena didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo ir pieno produktų gamybos bendrovių Lietuvoje – Žemaitijos pienas, išsaugant Žemaitijos krašto produktų gamybos tradicijas. Mūsų veiklos variklis – darbuotojų žinios ir profesionalumas. Tikime, kad kiekvienas komandos narys yra nepakeičiama sėkmingai veikiančio organizmo dalis. Visada ieškome ambicingų žmonių, kurie norėtų augti kartu su mumis. Kviečiame prisijungti prie lanksčios, nuolat tobulėjančios ir nebijančios iššūkių komandos.
informacija apie AB „ŽEMAITIJOS PIENAS“
2383 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
1292
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1608 €
25% uždirba 1608-2208 €
25% uždirba 2208-2756 €
25% uždirba nuo 2756 €