UAB „Agro solis“

PARDAVIMŲ VADOVAS (-Ė)

1570-4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Agro solis“

Darbo pobūdis

Mes ieškome pardavimų vadovą, kuris bus atsakingas už "Humilat" organinių trąšų pardavimo skyriaus darbo organizavimą ir koordinavimą.
Pagrindinės pareigos:
  • pardavimo skyriaus darbo organizavimas ir koordinavimas;
  • savarankiškas darbas su esamais klientais ir naujų klientų paieška;
  • įmonės atstovavimas parodose, konferencijose ir seminaruose (Lietuvoje ir užsienyje);
  • sutarčių pasirašymas, prekių pristatymas klientams ir jų konsultavimas;
  • komercinių pasiūlymų ruošimas ir naujų produkto pardavimo galimybių paieška;
  • pirminė klientų atsiskaitymų kontrolė;
  • darbas su CRM ir duomenų bazėmis.

Reikalavimai darbuotojui

Mes norėtume matyti komandoje komunikabilų, atsakingą ir į tikslą orientuotą kolegą, kuris galėtų lanksčiai spręsti problemas ir mokėtų dirbti savarankiškai. Be to, mums svarbu:
  • patirtis organizuojant ir koordinuojant pardavimų skyriaus darbą ar vadovaujant komandai;
  • noras ir gebėjimas megzti kontaktus ir bendrauti su skirtingais žmonėmis;
  • puikios lietuvių kalbos žinios, rusų ir anglų kalbas reikia žinoti pakankamu bendravimui lygiu;
  • vairuotojo pažymėjimas B kategorija (savo mašina - privalumas).
Privalumai:
  • kitų kalbų mokėjimas;
  • patirtis aktyviuose pardavimuose (platesnės marketingo srities žinios (pvz.: reklamos kanalai, barteris, ilgalaikė partnerystė ir pan. - privalumas);
  • kruopštumas ir tikslumas atliekant darbo užduotis;
  • noras augti ir tobulėti.

Mes Jums siūlome

  • pastovų darbo užmokestį bei kintamą dalį, priklausančią nuo asmeninių pardavimų rezultatų, o taip pat nuo komandos darbo;
  • visas socialines garantijas;
  • patogų biurą Vilniaus centre, tačiau jei gyvenate ne Vilniuje ar turite noro – yra visos sąlygos dirbti nuotoliniu būdu;
  • tapti ambicingos ir aktyvios komandos, kuri siekia naujovių ir nori tobulėti, dalimi;
  • galimybę plėtoti tarptautinį projektą ir bendradarbiavimą;
  • lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

1570-4000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Visas darbo užmokestis: bazinis atlyginimas 1570-4000 €/mėn brutto + procentas nuo įvykdytų pardavimų (asmeninių ir komandos)

UAB „Agro solis“ – tai auganti prekybos įmonė. Mes esame įsikūrę Vilniaus mieste (Lietuva) ir plačiai bendradarbiaujame su Europos, Azijos ir NVS šalimis. Pagrindinės mūsų veiklos sritys – tai didmeninė prekyba žemės ūkio produktais (trąšos, pašarai gyvuliams) ir maisto produktais (vaisiai, daržovės). Oficialus „Humilat“ trąšų atstovas Lietuvoje.
informacija apie UAB „Agro solis“
5
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.