Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB "Alavijo pasaulis"
More about company »

Pardavimų vadovas

350–2000 Eur
Kaunas, Kėdainiai - MB "Alavijo pasaulis"

Darbo pobūdis

Paieška žmonių,kurie nori turėti nuosavą verslą (didėjančias pajamas) reklamuojant aukštos kokybės sveikatos produktus,kasdieniniam vartojimui , tinkamus visoms amžiaus grupėms,bei sportininkams.
Ypač tinka tiems kas rūpinasi savo sveikata ir nori padėti kitiems tai padaryti.

Reikalavimai

Turėti laiko,bent dvi valandas per dieną (nereikia atsisakyti esamo darbo,kadangi šiame versle gali planuotis savo laiką).
Pradžioje tai gali būti kaip papildomos Jūsų pajamos.
Reikės įvardinti laiką kiek norite uždirbti ir per kiek laiko tai norite pasiekti.

Mes jums siūlome

Verslui susikurti įmonė siųlo visam laikui nemokama mokytoją,kuris padeda įgyvendinti jūsų tikslus.
Galimybę padėti uždirbti tiek kiek Jūs norite.
Pasiektas atlyginimas turi galimę pastoviai didėti. Atlyginimas nevėluoja,mokamas Jūsų pasirinkta dieną.
Galimybė tobulėti,nes daug oranizuojama įdomių ir naudingų mokymų,daugumoje Lietuvos miestų.
Galimybė keliauti po visą pasaulį, per metus mažiausiai trys kelionės.Kompanija apmoka visas kelionės išlaidas,ir duoda papildomai kišenpinigių nuo 700 eurų.
Papildomos pajamos įsigyti naują automobilį.
Ir daug kitų privalūmų!

Atlyginimas

350–2000 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

Verslas ,kuriuo mėgaujasi milijonai žmonių visame pasaulyje gyvuoja tik 40 metų,pastoviai auga.
Įmonėje pradėti kurti verslą nereikia turėti kapitalą.
Verslas be jokios rizikos nepriklausomas nuo besikeičiančios ekonomikos.
Paveldimas verslas,pagal Jūsų pasirinkimą.
Galimybė kurti verslą 163 pasaulio šalyse.