Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MBE Baltic“
More about company »

Pardavimų vadovas

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „MBE Baltic“

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais
  • Sutarčių sudarymas

Reikalavimai

  • Anglų/rusų kalbos mokėjimas
  • Patirtis pardavimų srityje
  • Mokėjimas bendrauti su klientais- komunikabilumas
  • Organizuotas laiko planavimas
  • Įgūdžiai- greitai spręsti problemas
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorijos)

Mes jums siūlome

“Mail Boxes Etc. (MBE Worldwide) yra viena didžiausių trečiųjų šalių logistikos, spausdinimo, rinkodaros teikiamų paslaugų tinklas, kuriame veikia daugiau kaip 2500 paslaugų centrų visame pasaulyje. Verslo paslaugų pramonėje MBE kompanija teikia naudą, padėdama vartotojams ir mažosioms bei vidutinėms įmonėms padidinti našumą ir sutaupyti laiką.

Daugiau apie mūsų kompanija rasite:

Jei mėgsti bendrauti, nebijai iššūkių, turi dideli norą tobulėti ir augti karjeroje- kviečiame dalyvauti darbo pokalbiuose iki 2019-06-28

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas

Jei mėgsti bendrauti, nebijai iššūkių, turi dideli norą tobulėti ir augti karjeroje- kviečiame dalyvauti darbo pokalbiuose iki 2019-01-11
Informacija apie UAB „MBE Baltic“
861 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Andžej Zajankovskij