Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Job in Logistics
More about company »

PARDAVIMŲ VADOVAS (transportas ir logistika, darbui su V. Europa)

Vilnius - Job in Logistics

Darbo pobūdis

Transporto ir logistikos paslaugų pardavimo V. Europos šalims planavimas, procesų organizavimas;
Pavaldinių efektyvaus darbo užtikrinimas ir kontrolė;
Asmeninis indėlis parduodant paslaugas V. Europos šalyse;
Veiklos planų rengimas, jų vykdymo kontrolė, rezultatų analizė;
Ilgalaikių ryšių su partneriais ir klientais palaikymas ir vystymas;
Įmonės reprezentavimas ir atstovavimas;

Reikalavimai

Sėkmingo darbo patirtis parduodant krovinių gabenimo paslaugas V. Europos regione;
Gebėjimas planuoti, organizuoti darbą bei priimti operatyvius sprendimus;
Gebėjimas analizuoti tarptautinę krovinių pervežimo rinką, jos poreikius ir pokyčius;
Strateginis mąstymas, iniciatyvumas, puikūs derybų įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti atsakingai, siekiant maksimalaus rezultato;
Aukštasis išsilavinimas, labai geras anglų kalbos mokėjimas;

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje bendrovėje;
Darbo aplinką, kurioje vertinamas atvirumas ir iniciatyvumas;
Konkurencingą atlygį, profesinių įgūdžių tobulinimą;

Konfidencialumą garantuojame.

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.
www.JobinLogistics.eu
Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientė - šiuolaikiška, moderni, tarptautinė kompanija, profesionaliai teikianti krovinių transportavimo ir logistikos paslaugas jūros, oro ir žemės transportu, savo klientus konsultuojanti ir atstovaujanti muitų, importo ir eksporto klausimais, teikianti sandėliavimo ir kitas krovinių priežiūros bei konsultacines paslaugos, šiuo metu į savo vadovų komandą kviečia patyrusį, energingą profesionalą, vadovauti pardavimų Vakarų Europos skyriui.