Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Perukų pasaulis“
More about company »

Pardavimų vadovas

Vilnius - UAB „Perukų pasaulis“

Darbo pobūdis

Pardavimų strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
Pardavimo skyriaus veiklos organizavimas, koordinavimas, kontrolė.
Nuolatinis darbas su pardavimo vadybininkais ir parduotuvėmis: komandos formavimas, motyvavimas ir stiprinimas.
Pardavimų įgyvendinimas bei didinimas.
Konkurentų ir pardavimo rezultatų analizė;
Naujų galimybių paieška tarptautinėje rinkoje.
Įmonės atstovavimas tarptautinėse parodose.
Rinkodaros biudžeto bei galimybių planavimas ir valdymas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (vadybos/rinkodaros srityse);
Paslaugų ar produktų paravimo patirtis, pardavimo proceso ir technikų išmanymas;
Gebėjimas ugdyti ir motyvuoti komandą;
Gebėjimas organizuoti, planuoti pardavimo skyriaus užduotis.
Gebėjimas greitai ir savarankiškai priimti sprendimus;
Puikios lietuvių, anglų, rusų kalbų žinios;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Vairuotojo pažymėjimas;
Galimybė vykti į komandiruotes.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą augančioje kompanijoje;
Galimybę prisidėti prie verslo vystymo ir įgyvendinti savo idėjas;
Visas socialines garantijas;
Konkurncingą nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
Galimybę dalyvauti viose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mkymuose.

Jau 15 metų UAB “Perukų pasaulis” sėkmingai veikia grožio industrijos rinkoje bei vysto nuosavus prekės ženklus “Baltic Hair” bei “Ba-ha Professional”. Įmonė vykdo mažmeninę bei didmeninę prekybą Lietuvos ir užsienio rinkose. Šiuo metu Lietuvoje yra stacionarios parduotuvės Vilniuje bei Šiauliuose, pardavimų vadybininkai- visoje Lietuvoje bei elektroninė parduotuvė- visoje Europoje.
Informacija apie UAB „Perukų pasaulis“
877 €
Vid. atlyginimas bruto
19
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Elžbieta Kveten