Pardavimų vadovas

Nuo 3400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „MDS Terasos“

Darbo pobūdis

  • Norim, kad išmanytumėte/turėtumėte patirties Lyderystėje ar vadovavime komandai. Mokėtumėte įgalinti žmones veikti kartu su įmonės vizija ir tikslais;
  • Išmanytumėte verslo ir pardavimo procesus;
  • Suprastumėte gero aptarnavimo vertę.

Jūsų atsakomybės:

  • Atsakomybė už pardavimo komandos rezultatus ir "charakterius";
  • Pardavimų "daily" procesų valdymas;
  • Aptarnavimo kokybės kėlimas ir kontrolė;
  • Pardavimo strategijos kūrimas.

Jūsų iššūkiai:

  • Atliktų ir pradėtų darbų su pardavimų komanda tęstinumas, užtvirtinimas;
  • Sukurti pardavimo komandos motyvaciją dirbant skirtingo sezoniškumo aplinkybėmis. Farming season. Hunting season;
  • Sukurti vidinių mokymų platformą;
  • Atverti eksporto rinkas.

Apie mus

"MDS Terasos" - ambicinga įmonė su draugišku kolektyvu. Verslas - terasinių medžiagų tiekimas, komplektavimas, pagalba įsirengiant terasas, stiprių ženklų atstovavimas, produktų projektavimas. Turim ir lokalią, ir globalią vizijas. Įmonė auga ir vystosi, o visa kita pažadai. Svarbu, kad Jums rūpėtų ir būtų noro. Noras yra viso ko variklis.

Misija - padėti įsirengti terasą neįtikėtinai lengvai.

Atlyginimas - nuo 3400 eurų. Galutinis atlyginimo pasiūlymas priklausys nuo patirties ir kompetencijų. Priedai.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik atrinktus kandidatus. Garantuojame konfidencialumą.

Daugiau apie mus www.mdsterasos.lt

Reikalavimai

Vadovavimo patirtis;
Vadovavimas pardavimų komandai.

Atlyginimas

Nuo 3400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „MDS Terasos“

Terasų profesionalai - produktų ir medžiagų terasoms tiekimas. Distribucija. Mūsų klientai tiek šeimų ūkiai, tiek meistrai, tiek įmonės parduodančios statybines medžiagas.
informacija apie UAB „MDS Terasos“
2995 €
Vid. atlyginimas bruto
(97% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.