Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Enga“

Pardavimų vadovas (Vokietijos rinkai)

2500-3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Darbas namuose - UAB „Enga“

Darbo pobūdis

  • naujų klientų paieška ir santykių užmezgimas Vokietijos rinkoje;
  • pasiūlymų potencialiems klientams rengimas ir derybos dėl konkrečių projektų;
  • vykti kartu su vadovu į suorganizuotus susitikimus Vokietijoje;
  • efektyvus pardavimo proceso valdymas.

Reikalavimai

  • sėkmingos 2-3 m. patirties pardavimų srityje;
  • puikios vokiečių kalbos žinios (raštu ir žodžiu) BŪTINA;
  • Puikūs pardavimo, poreikio išsiaiškinimo, aktyvaus klausymosi, komunikaciniai įgūdžiai;
  • puikių derybinių ir bendravimo įgūdžių;
  • galimybė vykti į komandiruotes;
  • ambicingo rezultato siekimo;
  • proaktyvumas santykiuose su potencialiais klientais;
  • savarankiškumo organizuojant savo darbą ir laiką.

Mes jums siūlome

  • nuolatinę vadovo pagalbą ir dalijimąsi patirtimi bei geriausiomis praktikomis;
  • konkurencingas darbo užmokestis: fiksuota dalis 2500 - 3500 EUR bruto ir premijos, priklausančios nuo rezultatų;
  • šauni ir geranoriška darbo atmosfera;
  • tobulėjimo ir savirealizacijos galimybės.

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Plius premijos.
UAB „Enga“

UAB „Enga“

Vienas stambiausių ekologinių ūkių Lietuvoje, besiplečiantis į kitas ekologines veiklos sritis ir vystantis įvairius atsinaujinančios energetikos projektus Lietuvoje bei užsienyje.
informacija apie UAB „Enga“
3
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2019 m.