Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „CAPITAL Apdaila“
More about company »

PARDAVIMŲ VADOVO ASISTENTAS (-Ė) Sąmatininkas (-ė)

Vilnius - UAB „CAPITAL Apdaila“

Darbo pobūdis

Klientų poreikių išsiaiškinimas;
Bendravimas ir bendradarbiavimas su klientais, jų užsakymų vykdymo priežiūra;
Sąmatų rengimas vidaus apdailos darbams.
Komunikacija su tiekėjais, partneriais;
Sutarčių bei kitų reikalingų dokumentų rengimas.
Ataskaitos pardavimų vadovui;

Reikalavimai

Panaši ar analogiška darbo patirtis būtų privalumas;
Savarankiškumas, atsakingumas, kruopštumas, dėmesys detalėms;
Lankstumas ir imlumas siekiant efektyvių rezultatų;

Mes jums siūlome

Darbą profesionalų komandoje šiuolaikiškoje įmonėje;
Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
Konkurencingą darbo užmokestį.

CAPITAL Apdaila - ambicinga, profesionali, nuolat auganti ir tobulėjanti būsto apdailos komanda.